Lovelec

Elektrokola LOVELEC pro celou rodinu 

Elektrokola jsou pro všechny. Mladí si cení městská a skládací elektrokola jako rychlejší dopravní prostředek ve městě, který jim umožní vyhnout se dopravní zácpě nebo nutnosti použít městskou komunikaci. Elektrokola oceňují také partneři, jejichž výkony jsou rozdílné a jeden by druhému nestačil na delších vyjížďkách, ale s elektrokolem se mohou vydat na dlouhý výlet a užít si společnou jízdu.

Rodiny si nemohou vynachválit trekingová elektrokola během výletu s dětmiPohon v elektrokole jim pomáhá na výletech, kdy vozí dítko v připojeném vozítku, nebo malého cyklistu na tyči. Rázem jim odpadá namáhavá dřina a užijí si společnou vyjížďku i zábavu.

Horská elektrokola používají sportovci a fandové horské cyklistiky, kteří chtějí zdolávat další, dosud nedosažitelné vrcholky, či náročnější terény. Vědí totiž, že horské elektrokolo s motorem je požene dál a zaslouží se o správný adrenalinový zážitek.

Na městská elektrokola nedají dopustit všichni ti, které soužilo nějaké pohybové omezení, protože s asistencí pohonu jim to jede zase výborně, s menší námahou. Senioři si opět užívají pohodovou jízdu a mají radost z nově nabytého elánu, lepší kondice a nových zážitků.

Žádné produkty značky Lovelec nebyly nalezeny...