Městská a skládací elektrokola

Městská elektrokola jsou revolucí v dopravě po městských aglomeracích i roztroušených obcích. V naší nabídce najdete široký výběr městských elektrokol od základních modelů až po designové stroje. S městským elektrokolem už nemusíte čekat na příjezd autobusu a studovat místní jízdní řády. S minimálním vynaložením sil uniknete automobilovým zácpám, zažijete absolutní dopravní svobodu a prakticky neřešíte parkování. A s košíkem a taškami na nosiči z příslušenství bude i nakupování snadné.

Městská e-kola mají komfortní dojezd jsou přizpůsobena i seniorským věkovým kategoriím, mají konstrukce s nízkým nástupem, dopravní komfort, provozní náklady jsou téměř nulové. Městský elektrocyklista dorazí domů vždy spokojený.

Nejprodávanější

6640 elektrokolo do prirody s cross m black 20
46 950 Kč –36 %
Původně: 46 950 Kč  (–36 %)
30 000 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
6640 elektrokolo do prirody s cross m black 20
Akce Výprodej Sleva
30 000 Kč
46 950 Kč (–36 %)
56

Skládací elektrokola jsou dopravním prostředkem zejména na kratší vzdálenosti. Tyto elektrokola jsou velmi praktická do obytných aut nebo jako skladný dopravní prostředek pro rychlý přesun po městě. Například model AGOGS Barack boří mýty o tom, že skládací elektrokolo je jenom pro staré a slabé jezdce. Barack bude vaším městským "žihadlem". Vyniká rychlým složením, ale i skvělým dojezdem. Skládací elektrokola si u nás můžete otestovat. V naší prodejně nabízíme širokou nabídku skládacích elektrokol ať už od Českých výrobců, tak i od těch zahraničních.

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis