Repase baterií

Repase a případná výroba baterií pro všechny druhy elektrokol probíhá ve spolupráci s Českým výrobcem. Výrobce používá výhradně články Sanyo, Panasonic, Sony a LG. Při repasi dochází vždy k navýšení kapacity (zákazník ví a odsouhlasí cenu před provedením repase). Použitím kvalitních vysokozátěžových článků vyrobíme profesionální baterii s maximálním dojezdem a dlouhou životností.

repair-an-e-bike-battery-02-970x546 

Ojedinělá záruka na repase

Výrobce s kterým úzce spolupracuje poskytuje jako jediný na trhu záruku 24 měsíců na kapacitu. To znamená, že pokud baterie přestane fungovat kdykoli během dvou let, garantujeme vrácení plné částky. Tuto garanci nenabízí žádná jiná společnost působící na trhu repasí.

Výroba v ČR 

garantujeme výrobu baterie v ČR, apelujeme a doporučujeme - nekupujte baterie vyrobené v Číně. Pokud se rozhodnete pro jinou společnost, dbejte na výrobu baterie v České Republice a to především z důvodu bezpečnosti. Baterie vyráběné v Číně nepodléhají přísným normám platným v EU. Proto je materiál použitý pro výrobu baterie výrazně méně kvalitní oproti materiálu používaným v ČR, případně EU. Při každém nákupu baterie požadujte písemně kde byla baterie vyrobena, z čeho, jaká je záruka a hlavně na co všechno se záruka vztahuje.

2yearwarranty_600x

Ceny

vyrábíme a repasujeme baterie (Bosch, Shimano, Yamaha, Bafang atd...) pro elektrokola Ghost, Lapierre, Crussis, KTM,  Apache, Giant, Bionx a další. Je možné, že jste tady název Vašeho elektrokola nenašli, ale baterii na něj repasujeme nebo vyrobíme zcela jistě. Z důvodu, kdy každý výrobce používá jiný typ článků, jiný počet a způsob uložení - je velice obtížné určit cenu za repasování baterie bez možnosti baterii vidět alespoň na fotografii. Pokud ji vyfotíte a zašlete na informační mail, ozveme se Vám zpět spolu s cenovou kalkulací na několik variant síly baterie.

 

Spokojenost zákazníka

o tu nám jde především. Spolupracujeme přímo s výrobcem, který baterie skutečně vyrábí a repasuje. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a raději v rámci dobrého jména posoudíme případnou reklamaci v náš neprospěch. Vždy pokud je to jen trochu možné, vyjdeme zákazníkovi vstříc.

Kontakt: info@zeusbike.cz nebo na tel.: 720 321 234