Testovací dny s PELLS

Přijďte k nám ve dnech 16. až 18. května 2024 a užijte si den nabitý testováním. Vyzkoušíte si Gravel RAW, Duka nebo božského Torra. Budete si moct vyzkoušet řadu modelů kol a elektrokol od českého výrobce PELLS.  A můžete si sebou vzít i děti budou pro ně připravená kola Rocket Air 24" a 20".
 
 PRO TESTOVACÍ DNY MÁME SPECIÁLNÍ SLEVU NA PELLS 10%

Značka Pells - spojení kvality, designu a inovací

Pokud hledáte spojení mezi kvalitou, designem a inovacemi na kolech, značka Pells je tím pravým místem. S bohatou historií a pečlivým přístupem k vývoji jízdních kol a elektrokol se Pells vyvyšuje nad očekávání a poskytuje nejen spolehlivá, ale také stylová kola pro širokou škálu cyklistů.

Vyberte si testovací elektrokolo od značky Pells a přijďte si ho vyzkoušet! Zaručujeme vám skvělý zážitek z jízdy a spolehlivost na každém kilometru.

Pokud přivezete své vlastní kolo nebo elektrokolo zcela ZDARMA kolo umyjeme! Profesionálně s firmou HALBICH sport!  S přípravky MUC-OFF nebo GS27!

K tomu Vám ZDARMA zkontrolujeme řetěz a přehazovačku!!! 

CO BUDE K TESTOVÁNÍ
Testovací dny s PELLS v Zeus Bike

Testovací dny s elektrokoly PELLS

Testovací dny jsou výjimečnou příležitostí pro milovníky cyklistiky, aby si vyzkoušeli elektrokola PELLS v reálných podmínkách. Umožňuje zákazníkům nejen vidět, jak se dané elektrokolo nebo kolo chová na silnici v terénu, ale také jak se s ním cítí a jak odpovídá na jejich potřeby a preference.

Testovací dny s elektrokoly a koly Pells nabízejí vyzkoušet si produkty této české značky.

Testovací dny s PELLS v Zeus Bike

flash-white-background-isolated-3d-illustration_356060-3836Každý kdo si zapůjčí kolo a elektrokolo dostane dárek flash-white-background-isolated-3d-illustration_356060-3836

Testovací dny s PELLS v Zeus Bike

Jak to proběhne?

Vyplníme jednoduchý formulář (doklad totožnosti sebou), vyberete si kolo nebo elektrokolo a můžete vyrazit. Zapůjčené kolo či elektrokolo máte k dispozici maximálně 60 minut. Nebo počkáte a ve stanovený čas vyrazíte s našim průvodcem na vyjížďku. Čtvrtek od 12:00 do 17:30 Hod / Pátek od 10:30 do 17:30 Hod / Sobota od 10:00 do 13:30 Hod