Pojištění BikePlan

g-930x180

Nabízíme Vám pojištění, které platí po celém světě - pojištění elektrokola, jízdního kola nebo elektrokoloběžky s  4603524 BikePlan .

Jistě všichni znáte havarijní pojištění. Představte si, že takové pojištění můžete také sjednat i pro svého dvoukolého parťáka.

Rizika, která jsou zahrnuta v havarijním pojištění a povinném ručení v případě vozidel, vás mohou potkat i s vaším kolem, elektrokolem, koloběžkou, e-koloběžkou či cyklovozíkem a to daleko častěji. Kolo nebo elektrokolo se dá lépe odcizit či poškodit než auto. Už jste třeba viděli běžet někoho s autem na zádech? My tedy ne, ale s koloběžkou v podpaží ano! Vždyť je přece daleko jednodušší přestřihnout zámek na kole, nasednout a odjet, než otevřít auto bez klíčku a nastartovat.

elektro

kolo

Pojistná ochrana v případě možného poškození při nehodě nebo pádu je pro pojištění BikePlan naprostou samozřejmostí. Skvělé na tom je, že se vztahuje na všechny pevné komponenty, příslušenství i osobní věci. Asi každý z vás zná ten pocit, kdy během vteřiny spadne. Při cyklistice nebo jízdě na koloběžce jsou nehody, střety či nečekané pády naprosto běžné. Proto se nabízí zamyšlení nad tím, že naši dvoukolí parťáci jsou opravdu daleko křehčí než auta. Je tedy nutné je správně chránit před všemi nečekanými událostmi, ať si jízdu na nich můžete užívat plnými doušky.

BikePlan vám i vašemu dvoukolému parťáku umožní vysokou pojistnou ochranu se širokým krytím rizik jak na silnici, polní cestě, lese, singltreku, bikeparku, tak v extrémně těžkém terénu. A vy už nemusíte myslet na to, co se stane, když…

Pojištění má vždy chránit, nikoli však z lidí nesmyslně tahat peníze! Uzavřené pojištění přes Zeus Bike získáte dva měsíce pojištění ZDARMA!

 

s-782x90

IPID_BP_F102021

IPID_BP_F102021_1

where@2x