BOSCH - eBike Connect

Online propojení s tvým světem Bosch

Ať už jde o cyklonavigaci, flexibilní plánování tras nebo efektivní fitness trénink: Spojíme tě s tvým digitálním prostředím a otevřeme ti zcela nové dimenze při elektrocyklistice – pro ještě větší zábavu při jízdě!

Navigace

Nejkratší cestou z A do B nebo spontánní objevování neznáma:

Pomocí GPS a chytrého plánování tras tě tvůj palubní počítač v klidu protáhne džunglí velkoměsta nebo neznámým terénem v přírodě. 

 

Fitness : Osobní trenér na palubě

Proměň své elektrokolo v chytrého osobního trenéra: Palubní počítač zaznamená každou tvoji jízdu. Své aktivity tak máš vždy na očích a můžeš svůj osobní trénink začlenit do každodenních plánů a po jízdě vyhodnotit.

 

Lock: Zloděj nemá šanci

Elektrokolo tak můžeš bez starostí zaparkovat kdekoli: Prémiová funkce Lock nabízí doplňkovou ochranu před zloději. Jakmile sundáš palubní počítač, vypne se podpora motoru, takže elektrokolo ztrácí pro zloděje na atraktivitě.

 

Ukazatel dojezdu: Pro dlouhý požitek z jízdy

Ještě lepší plánování tras: Před jízdou i během ní ti palubní počítač přesně ukáže, jak daleko dojedeš se zvolenou podporou motoru a aktuální úrovní nabití akumulátoru.

bosch system

 

bosch system

Individuální obrazovka: Jako dělané pro tebe

eBike Connect se ti přizpůsobí: To, co má palubní počítač ukazovat, určuješ ty. Např. úroveň nabití akumulátoru na celé obrazovce nebo podporu motoru ve wattech. Máš tak vždy přehled o informacích, které potřebuješ.

bosch system