Odrážedla

Dětská odrážedla mohou mít mnoho podob od odrážecího kola bez šlapek, motorky, auta a jiných. Pokud je vaše dítě dostatečně akční na to, aby už začalo rozvíjet sportovní aktivity stačí si u nás vybrat. Odrážedla jsou ideální pro děti, které ještě nejsou dostatečně motoricky vyspělé na opravdové jízdní kolo

Odrážedla

Kromě toho, že bude jízda na odrážedle pro dítě velká zábava, naučí se také hned několik základních dovedností, které později výrazně urychlí výuku jízdy na kole. Držet rovnováhu a koordinaci těla, zatáčet, odhadovat vzdálenost a rychlost, kterou může samo ovlivnit.

Díky těmto dovednostem získaným na odrážedle děti později na klasickém kole s pedály jezdí prakticky okamžitě, často i bez pomocných koleček. Rovnováhu se dítě učí zcela přirozeně a intuitivně, protože při jízdě snadno dosáhne na zem, kdy potřebuje. Malému cyklistovi tak ani nepřijde, že při odrážení jede téměř bez opory. Zatáčení je také nezbytnou dovedností, bez které se jízda na kole neobejde.

 

Dětská odrážedla od Pells a Specialized

Vyberte si a otestujte na prodejně dětská odrážedla od těchto výrobců. Vaše ratolesti se můžou svést před naší prodejnou.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
B4017 0305 HTWK BOY INT MONGRN NRDCRED HERO 94023-7412
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis