BikePlan

Spolehlivé pojištění pro vaše jízdní kolo, elektrokolo

Při posedlosti cyklistikou je důležité mít partnera, který vám poskytne klidný spánek, ať už jste na horské stezce nebo ve městě. Bikeplan stojí jako spolehlivý spojenec pro všechny vášnivé cyklisty, kteří chtějí chránit svá kola a zároveň si užívat jízdu bez obav.

O Bikeplan

Bikeplan není jen další pojišťovna; je to firma, která sdílí lásku k cyklistice. S více než desetiletím zkušeností se Bikeplan specializuje na pojištění jízdních kol a elektrokol (více zde4603524), a to s porozuměním potřebám cyklistů v každém směru.

Široké spektrum pojištění

Bikeplan nabízí komplexní a flexibilní pojištění, které pokrývá různé potřeby cyklistů. Bez ohledu na to, zda je vaše kolo horské, silniční nebo elektrické, Bikeplan má pojištění navržené tak, aby chránilo váš majetek před různými riziky, včetně krádeže, poškození a nehod.

Pojištění na míru

S Bikeplan si můžete vybrat pojištění, které odpovídá vašim individuálním potřebám. Firma rozumí, že každý cyklista je jedinečný, a proto nabízí možnost přizpůsobit pojištění podle vašich preferencí a stylu jízdy. Od základních krytí po rozšířené balíčky, Bikeplan vám umožňuje vytvořit pojištění přesně podle vašich požadavků.

Rychlý a efektivní servis

V případě potřeby je rychlý a efektivní servis klíčovým prvkem, který Bikeplan poskytuje. Po oznámení pojistné události se firma snaží co nejrychleji a nejefektivněji řešit situaci, aby vám umožnila co nejdříve se vrátit na kolo a do záběru jízdy.

Komunita cyklistů

Bikeplan není pouze o pojištění; je to také o spojení cyklistické komunity. Firma podporuje a sdílí vášeň pro jízdu na kole, a to nejen prostřednictvím svých služeb, ale také sponzorstvím akcí a podporou cyklistických událostí.

Bikeplan není jen pojistnou společností; je to váš partner pro bezpečné a bezstarostné cyklistické dobrodružství. S komplexním a flexibilním pojištěním, individuálním přístupem a rychlým servisem poskytuje Bikeplan jistotu, že vášeň pro cyklistiku můžete prožívat naplno, aniž byste se museli obávat nečekaných událostí. S Bikeplan je každá jízda zajištěna a každý kilometr bezpečný.

Pojištění má vždy chránit, nikoli však z lidí nesmyslně tahat peníze! Uzavřené pojištění přes Zeus Bike získáte dva měsíce pojištění ZDARMA!

where@2x

 

Pojištění elektrokola nebo jízdního kola proti krádeži nebo poškození řeší každý druhý majitel. Proto nic neriskujte a vaše nové či starší elektrokolo raději celé pojistěte, včetně všech dílů, motoru, baterie i displaye.

Za posledních 5 let bylo v ČR & SK odcizeno přes 52 tis. kol v hodnotě vyšší než 1 miliarda Kč.

Ano, bohužel je to tak! A to nepočítáme, kolik bylo odcizeno koloběžek, e-scooterů nebo cyklovozíků. Další stamiliónové škody vznikají poškozením v důsledku různých pádů při jízdě, střetu či nehodě, při živelných pohromách, loupežích, vandalismu a při poškození příslušenství. Proto jsme iniciovali vznik pojistného produktu BikePlan, který má za úkol 100% chránit vašeho dvoukolého parťáka nejen proti krádeži, ale i proti poškození a dalším rizikům. Pojďme se tedy podívat na pojistnou ochranu, než se v klidu rozhodnete, zda si pojištění sjednáte.

logo_BP_white_500

Žádné produkty značky BikePlan nebyly nalezeny...