SPECIALIZED Jett 20

Neohodnoceno
Značka: Specialized

SPECIALIZED Jett je navržen, aby jste se nebáli prudkých růstů. Dvouotvorové kliky, polohovatelná řídítka, hliníkový rám a vidlice, to je jedno z nejlehčích dětských kol na trhu - Jett

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
10 000 Kč
SPECIALIZED Jett 20
Neohodnoceno
Značka: Specialized
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

Děti se rychle pohybují a ještě rychleji rostou. Správné kolo pro mladého jezdce je křehkou rovnováhou mezi příliš malým, příliš velkým a nebo s kolem s krátkou uživatelskou životností. Máme-li inspirovat další generaci jezdců, potřebujeme, aby děti pohodlně jezdily déle. Udělali jsme domácí úkol, abychom porozuměli tomu, jak děti rostou – pozor: ruce a nohy dětí rostou rychleji, než jejich trup. Jett je jedinečně nastavitelný, dokonale proporcionální a zvedatelný dítětem. Budete je muset prosit, aby z tohoto kola slezli. Navrhli jsme Jett tak, aby byl jedinečně nastavitelný pomocí dvouotvorových klik, polohovatelných řídítek a delších sedlovek, aby si děti mohly ideálně nastavit svou jízdní pozici.

221-2

 

Každý detail včetně sedla, gripů s užším průměrem a brzdových páček s krátkým dosahem bez použití nástrojů - byl formován údaji společnosti Retül z dětské výzkumné skupiny, aby byl pro mladé jezdce dokonale na míru. Navrhli jsme rám a zkontrolovali každý komponent, abychom z Jetta udělali jedno z nejlehčích kol na trhu. Lehké kolo je prostě zábavnější a díky zcela novému hliníkovému rámu a hliníkové vidlici, pneumatikám Pathfinder a sedmistupňovému pohonu je Jett jedno z nejlehčích dětských kol na trhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kola
Velikost rámu: od 102 do 139 cm
Barva: GLOSS BLAZE / BLACK
Vidlice: A1 Premium Butted Alloy, Alloy steerer, V-Brake
Přední brzda: V-brake w/ tool-less reach adjust brake leverV-brake w/ tool-less reach adjust brake leverV-brake w/ tool-less reach adjust br
Zadní brzda: V-brake w/ tool-less reach adjust brake lever
Řetěz: SunRace, 7-Speed, 11-34t
Řazení: microSHIFT TS39 Trigger shift, 7-speed
Přehazovačka: microSHIFT RD-M26S, 7-speed
Ráfky: RÁFKYAlloy, 14mm Depth, 23mm Internal Width, 28H
Přední náboj: Alloy, Loose Ball Bearings, Bolt type, 100mm Spacing, 28H
Zadní náboj: Alloy, Loose Ball Bearings, Bolt type, 100mm Spacing, 28H
Přední plášť: Pathfinder Sport, 20x2.0"
Zadní plášť: Pathfinder Sport, 20x2.0"
Duše: Schrader valve
Sedlovka: Alloy, 2-bolt, 14mm offset, 27.2mm
Objímka: Bolt-type, 31.8mm
Kliky: Forged Alloy, Square Taper, Adjustable 105/125mm Length, w/ Chainguard
Představec: 3D Forged Aluminum, 35mm length, 6 degree rise, 25.4mm clamp diameter
Řídítka: Alloy Mini Rise, Double Butted, 60mm Rise, 5-degree Backsweep, 580mm Width, 25.4mm Clamp Diameter, 19mm Bar End Diameter
Sedlo: Kids Bridge Saddle, 130mm
Střed: Square taper, Plastic cups, 113mm spindle
Rám: A1 Premium Butted Alloy, unisex frame, internal cable routing, 135x10mm forged dropouts, replaceable derailleur hanger
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inovace a kvalita na každém šlapnutí

Pokud jde o vášeň pro cyklistiku a nekompromisní kvalitu, firma Specialized je synonymem špičkových jízdních kol a elektrokol. S více než čtyřicetiletou historií, Specialized patří mezi průkopníky inovací v oblasti cyklistiky, a to jak pro rekreační jezdce, tak i pro profesionální cyklisty.

Historie a vize

Specialized byla založena v roce 1974 v Kalifornii, a od té doby se stala jedním z nejuznávanějších výrobců jízdních kol na světě. Firma vznikla z vášně k cyklistice a od začátku si klade za cíl vytvářet kola, která poskytují optimální výkon a pohodlí.

Inovace ve službách jezdců

Specialized je známá svým neustálým hledáním inovativních řešení. Firma investuje do výzkumu a vývoje, aby přinášela revoluční technologie a designy. Od lehkých a odolných ráfků po ergonomická sedla a přesné převody, každý detail je pečlivě promyšlen tak, aby jezdcům poskytoval optimální zážitek z jízdy.

Špičkové modely pro každého

Specialized nabízí širokou škálu jízdních kol a elektrokol, která splňují potřeby a očekávání každého cyklisty. Od horských kol pro dobrodruhy, přes silniční kola pro rychlostní maniaky až po elektrokola pro ty, kteří hledají spojení moderní technologie s láskou k cyklistice. Specialized si zakládá na tom, že každý jezdec si může vybrat kolo nebo elektrokolo, které mu přesně vyhovuje.

Angažovanost ve společenství

Specialized není pouze o výrobě kol, ale také o podpoře cyklistického společenství. Firma podporuje řadu charitativních a ekologických iniciativ a snaží se podněcovat lásku k cyklistice ve všech věkových skupinách.

Specialized není pouhým výrobcem jízdních kol; je to značka, která žije pro cyklistiku. S kombinací inovací, kvality a lásky k detailům se Specialized stává neodmyslitelnou součástí života všech, kteří se rádi pohybují na dvou kolech. Pokud hledáte spolehlivé a výkonné kolo, Specialized je volbou, která vám poskytne nejen prostředek dopravy, ale i spolehlivého parťáka na všech cestách, které se rozhodnete objet.

 

plp-banner_aethos