Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Corratec - zeus bike

CORRATEC

Vášeň pro cyklistiku - Toto je čistá definice a skutečný odraz corratecu. Jako společnost, jako značka, jako závodní tým, jako výrobce jízdních kol a elektrokol. Od roku 1990 je to naše pevná filozofie. To je základem našich principů, které charakterizují naši práci, naše kola a naše činy. Jízda a cítit technologie corratec jsou jedinečné. Pouze ti, kteří zažili corratec, pochopí pocit, jehož pocit nelze skutečně vyjádřit v obrazech nebo slovech, ale pouze prostřednictvím pocitu - Svobody, života a vášně. Od roku 1990 je touha po vytvoření dokonalého kola naší největší motivací. Každý den se snažíme postupovat blíže k této ambici. Nová technologie Shadow Edge Tube, nejsilnější a nejbezpečnější rámy pro elektrokola Corratec na světě (technologie Fusion Tube Edge), integrovaná středová osa motoru, Inside Link, C-Light a další. Na těchto novinkách stojí naše základy. Dnes jsou to malé technické zázraky poháněné lidskou silou nebo elektronickými motory. Každý, kdo jezdí na kole nebo elektrokole Corratec, ten rozdíl skutečně pocítí.

 

Naše poslání a vize:
„Společnost Corratec byla založena s„ vášní pro cyklistiku “