MUC-OFF Eko sypký čistič kol

Neohodnoceno

Nechcete podporovat neustálé zvyšování spotřeby plastů? Pokud je pro Vás důležitá udržitelnost a eco-friendly přístup, pak sáhněte po našem zbrusu novém eko čističi v bezplastovém obale - MUC-OFF PUNK POWDERu!

biodegradableECO-FRIENDLY, BIODEGRADABILNÍ bez plastuOBAL I ČISTIČ 100% BEZ PLASTŮ
   
VODA KAPKASTAČÍ PŘIDAT JAKOUKOLI VODU VŠECHNY POVRCHYBEZPEČNÝ PRO VŠECHNY POVRCHY
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
950 Kč
MUC-OFF Eko sypký čistič kol
Neohodnoceno
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

MUC-OFF PUNK POWDER REFILL

Náhradní náplně do eko čističe kol PUNK POWDER

 

Některé čističe kol mají uhlíkovou stopu větší než T-Rex v Jurském parku, ale ne náš! Neustále hledáme nové způsoby, jak snížit spotřebu plastů a vody spolu s produkcí CO2; takže jsme se pustili do epického úkolu vyvinout dokonalý čistič na bázi prášku! Během tří let jsme testovali stovky verzí, dokud jsme nedošli k té jedné.

Náš nejnovější výtvor, vytvořený pomocí nejnovějších technologických pokroků a nejlepších biologicky odbouratelných přísad (75 % z nich je rostlinného původu!), je nejen neuvěřitelně bezpečný pro Vás a životní prostředí, ale také pro všechna kola a povrchy.

punk powder

V MUC-OFF neděláme věci napůl. PUNK POWDER poskytuje charakteristickou čistící sílu, na kterou jste zvyklí, ale se snadno biologicky odbouratelnými přísadami a o 92 % menším balením oproti našim 2 standardním 1l lahvím. Rychle se rozpouštějící složení znamená, že čistič je připraven k použití během několika sekund po přidání vody.

A pokud se chcete stát úplným ekologickým válečníkem, můžete dokonce použít sebranou dešťovou vodu! Jednoduše znovu použijte svou starou láhev MUC-OFF nebo vemte jednu z našich nových hliníkových lahví BOTTLE FOR LIFE a pusťte se do čištění. Funguje to dokonce i s naší tlakovou myčkou a vytváří úžasnou pěnu pro co nejrychlejší čištění.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: