MUC-OFF Prostředek na ochranu povrchu kol/elektrokol

Neohodnoceno
Značka: MUC-OFF

MUC-OFF BIKE PROTECT obsahuje vysoké množství olejové báze, které zabezpečuje ochranu proti korozi po kompletním mytí. Vytěsňuje vodu a vlhkost ze špatně dostupných míst a po vyprchání olejové báze zanechává blyštivou, nelepivou, ochrannou teflonovou vrstvu. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
370 Kč
MUC-OFF Prostředek na ochranu povrchu kol/elektrokol
Neohodnoceno
Značka: MUC-OFF
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

MUC-OFF BIKE PROTECT

Prostředek na ochranu povrchu jízdních kol

MUC-OFF BIKE PROTECT: Váš osobní štít proti korozi a špíně

 

Ochrana vašeho kola byla nikdy tak snadná a efektivní jako s MUC-OFF BIKE PROTECT. Tento vysoce výkonný sprej obsahuje vysoké množství olejové báze, která poskytuje nejenom neuvěřitelný disperzní účinek, ale také dokonalou ochranu proti korozi a špině.

Po umytí kola, nanesením MUC-OFF BIKE PROTECT vytěsníte zbytky vody a vlhkosti z těch nejhůře dostupných míst, což zabraňuje rozvoji koroze. Jakmile olejová báze vyschne, zanechá na povrchu kola blyštivý, kluzký a nelepivý teflonový film. Tato pevná PTFE vrstva kromě ochrany před špínou a vlhkostí, také oživuje ošetřené partie kola a činí je odolnějšími.

Díky přítomnosti teflonu v MUC-OFF BIKE PROTECT se povrch kola stává kluzkým a odolnějším vůči nánosům nečistot. To znamená méně mytí, méně námahy a větší úsporu času a peněz. Tento produkt je také naprosto bezpečný pro kov, chrom, gumu i karbon.

Máte-li tedy na srdci dlouhodobou ochranu svého kola a chcete pro něj jen to nejlepší, MUC-OFF BIKE PROTECT je pro vás jasnou volbou!

 

Hlavní benefity MUC-OFF BIKE PROTECT:
1. Vysoce disperzní účinek spreje dokonale ochrání vaše kolo před špínou a nánosy, což usnadní a urychlí jeho další údržbu.
2. Obsahuje PTFE, který zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý teflonový film na povrchu kola.
3. Vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti z těch nejhůře dostupných míst, čímž prevencuje korozi.
4. Oživuje ošetřené partie kola, činí je odolnějšími a prodlužuje jejich životnost.
5. Je bezpečný na kov, chrom, gumu i karbon, což ho činí všestranně použitelným pro všechny typy kol.

 

MUC-OFF BIKE PROTECT je rovněž součástí těchto sad:

DUOBIKEESSENT8in1_upULTIMATEBICYCLE

 

APLIKACE:

Přípravek lze nanášet na všechny části jízdního kola z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, jako je rám, řetěz, převodník, vidlice, přehazovačka, zadní tlumič atd.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace MUC-OFF BIKE PROTECT je velmi jednoduchá a rychlá.

  1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.
  2. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci spreje ještě na mokrý nebo vlhký povrch.
  3. Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání jemně přebytky otřeme.

Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separace na ošetřovaném povrchu. BIKE PROTECT doporučujeme aplikovat především na kovové části. Dále také na všechna obtížně dostupná místa. Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!

ochrana

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.  Uchovávejte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Neznáme nikoho, kdo by nebyl z jejich kosmetiky nadšený! Navíc, v originálním oblečení Muc-Off a s jejich doplňky rozhodně nebudete přehlédnutelní. MUC-OFF garantujeme kvalitu a 100% originalitu zboží. Produkty Muc-Off si pro jejich crazy design a skvělou funkčnost určitě zamilujete.Značka Muc-Off sídlí ve Velké Británii vyrábí čisticí a mazací prostředky, funkční oblečení a mnoho dalšího. Ve své více než 30 leté historii se vypracovali na světovou špičku. S produkty Muc-Off vás péče o kolo či elektrokolo rozhodně bude bavit!

slider_1_1