MUC-OFF Impregnace na voděodolný textil

Neohodnoceno

MUC-OFF RAIN SHIELD RE-PROOFER jednoduše nastříkáte na oděv a obnovíte tak hydroizolační vrstvu. Tato impregnace je navržená tak, aby obnovila původní úroveň efektivity všech nepromokavých a prodyšných tkanin.

TEXTILIMPREGNACE NA TEXTIL

VODA KAPKA

VODA Z TEXTILU STEČE

   
PRODYŠNÝTEXTIL ZŮSTÁVÁ PRODYŠNÝ
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
330 Kč
MUC-OFF Impregnace na voděodolný textil
Neohodnoceno
12833 6 12833 6 muc off rain shield re proofer impregnace na vodeodolny textil
Tip
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

MUC-OFF RAIN SHIELD RE-PROOFER

Impregnace ve spreji pro obnovení hydrofobních vlastností nepromokavých oděvů

 

MUC-OFF RAIN SHIELD RE-PROOFER jednoduše nastříkáte na oděv a obnovíte tak hydroizolační vrstvu. Tato impregnace je navržená tak, aby obnovila původní úroveň efektivity všech nepromokavých a prodyšných tkanin. Podívejte se blíže na to, jak špičková úprava DWR (Durable Water Repellent) vytváří rezistentní bariéru, která udrží Vaše funkční oděvy odolné vůči povětrnostním vlivům, ale také prodyšné po mnoho let.

rain spray

 

MUC-OFF RAIN SHIELD RE-PROOFER využívá nejnovější technologii ke snížení povrchového napětí látek a poskytuje ty nejlepší nepromokavé vlastnosti, aniž by byla narušena prodyšnost oděvu. Pomáhá také chránit látku před blátem a odolnými skvrnami. A jaké je další plus? Tento sprej je bezpečný pro životní prostředí, protože je na vodní bázi a neobsahuje PFC (perfluorované sloučeniny)!

Naše nejmodernější složení poskytuje bezkonkurenční ochranu, která je aktivní do 24 hodin po ošetření oděvu. Po aplikaci spreje začne voda na povrchu textilu vytvářet kapičky a stékat, takže Váš oděv ochrání proti vodě, abyste se mohli radovat ze sportu i v těch nejdrsnějších podmínkách!

kapka Bez PFC (perfluorovaných sloučenin).

kapka Na vodní bázi.

kapka Neškodný přípravek vůči životnímu prostředí a Vaši pokožce.

kapka Chrání oděv před mokrým blátem, špínou a před odolnými skvrnami.

kapka Neovlivňuje prodyšnost oděvů.

kapka Prodlužuje životnost a funkčnost voděodolných oděvů/technických textilií.

kapka Jednou lahvičkou ošetříte 1-2 kusy oděvů (velikosti XL)! 

 

APLIKACE:

Lze použít na jakoukoli technickou nebo voděodolnou/vodu odpuzující tkaninu, včetně Goretex®, Polartec®, Pertex®, eVent®, softshellového oblečení, hardshellového oblečení a oděvů s péřovou výplní.

Účinnost DWR ((Durable Water Repellent) vrstvy nanesené na povrch nepromokavých oděvů se při běžném nošení a praní postupem času postupně vytrácí, proto doporučujeme obnovovat impregnační nástřik každé 3 měsíce v závislosti na opotřebení a praní.

Ptáte se, zda můžete tento sprej použít i na běžný (promokavý) textil? Ano, sprej dodá látce určité hydrofobní vlastnosti, avšak neposkytne nepromokavé látce dokonalou vodotěsnost...

 

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím lahvičku dobře protřepejte, aby se přípravek aktivoval.
2. Nastříkejte impregnaci na čistý, lehce vlhký oděv ze vzdálenosti 10-15 cm, dokud nebude oděv zcela ošetřen. (Před aplikací doporučujeme oděv vyprat v pračce s využitím programu pro syntetické/funkční látky. Vždy dodržujte pokyny pro praní uvedené na štítku oděvu.). Doporučujeme stříkat impregnaci v dobře větraném a suchém prostoru.
3. Přebytečnou impregnaci odstraňte čistým hadříkem.
4. Nechte přípravek působit. Oděv pověste, aby na vzduchu důkladně vyschnul. Nechte oděv schnout přes noc. Poté oděv můžete opět nosit venku za deště.
5. Nástřik doporučujeme obnovovat každé 3 měsíce v závislosti na opotřebení a praní. O veškeré nepromokavé oblečení je třeba pečovat, aby si zachovalo co nejlepší účinnost. Běžné prací prostředky postupně narušují DWR (Durable Water Repellent) vrstvu a zhoršují vodoodpudivost, protože obsahují povrchově aktivní látky. Pokud si všimnete, že voda již netvoří kapičky na povrchu Vašeho oděvu a vsakuje se do látky, je čas osvěžit nástřik.

 

rain shield

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: