SPECIALIZED Odrážedlo Hotwalk INT

Neohodnoceno
Značka: Specialized

Klíčem k tomu, aby se vaše děti naučily radostem života na kole, je začít včas, a není lepší způsob, jak toho dosáhnout, než s odrážedlem SPECIALIZED Hotwalk.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
3 800 Kč
SPECIALIZED Odrážedlo Hotwalk INT
Neohodnoceno
Značka: Specialized
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

Je navrženo tak, aby bylo méně pádů, více úsměvů a učení se jízdě na kole bylo co nejjednodušší. Odrážedlo SPECIALIZED Hotwalk bez pedálů a převodů bylo vyrobeno tak, aby pomohlo vašemu malému jezdci najít rovnováhu a co nejvíce mu usnadnilo pokládání nohou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jízdní kola
Velikost rámu: od 18 měsíců do 48 měsíců
Vidlice: Formed steel tubes, 95mm Spacing
Ráfky: 12" alloy, 16mm depth, 21mm internal width
Přední náboj: Bolt-on, 95mm spacing, loose ball bearings, 16h
Zadní náboj: Bolt-on, 95mm spacing, loose ball bearings, 16h
Přední plášť: Rhythm Lite Airless, 12x2.3
Zadní plášť: Rhythm Lite Airless, 12x2.3
Sedlovka: Steel, 22.2mm
Objímka: Bolt-type, 25.4mm
Představec: Die Cast Aluminum, 35mm length, 22.2 clamp diameter
Řídítka: Steel, 400mm width, 20mm rise, 8-degree backsweep
Sedlo: Hotwalk Integrated Saddle/Seatpost
Rám: Specialized A1 Premium Aluminum, 1" threaded headset
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inovace a kvalita na každém šlapnutí

Pokud jde o vášeň pro cyklistiku a nekompromisní kvalitu, firma Specialized je synonymem špičkových jízdních kol a elektrokol. S více než čtyřicetiletou historií, Specialized patří mezi průkopníky inovací v oblasti cyklistiky, a to jak pro rekreační jezdce, tak i pro profesionální cyklisty.

Historie a vize

Specialized byla založena v roce 1974 v Kalifornii, a od té doby se stala jedním z nejuznávanějších výrobců jízdních kol na světě. Firma vznikla z vášně k cyklistice a od začátku si klade za cíl vytvářet kola, která poskytují optimální výkon a pohodlí.

Inovace ve službách jezdců

Specialized je známá svým neustálým hledáním inovativních řešení. Firma investuje do výzkumu a vývoje, aby přinášela revoluční technologie a designy. Od lehkých a odolných ráfků po ergonomická sedla a přesné převody, každý detail je pečlivě promyšlen tak, aby jezdcům poskytoval optimální zážitek z jízdy.

Špičkové modely pro každého

Specialized nabízí širokou škálu jízdních kol a elektrokol, která splňují potřeby a očekávání každého cyklisty. Od horských kol pro dobrodruhy, přes silniční kola pro rychlostní maniaky až po elektrokola pro ty, kteří hledají spojení moderní technologie s láskou k cyklistice. Specialized si zakládá na tom, že každý jezdec si může vybrat kolo nebo elektrokolo, které mu přesně vyhovuje.

Angažovanost ve společenství

Specialized není pouze o výrobě kol, ale také o podpoře cyklistického společenství. Firma podporuje řadu charitativních a ekologických iniciativ a snaží se podněcovat lásku k cyklistice ve všech věkových skupinách.

Specialized není pouhým výrobcem jízdních kol; je to značka, která žije pro cyklistiku. S kombinací inovací, kvality a lásky k detailům se Specialized stává neodmyslitelnou součástí života všech, kteří se rádi pohybují na dvou kolech. Pokud hledáte spolehlivé a výkonné kolo, Specialized je volbou, která vám poskytne nejen prostředek dopravy, ale i spolehlivého parťáka na všech cestách, které se rozhodnete objet.

 

plp-banner_aethos