MUC-OFF Tuhé mazivo (vazelína)

Neohodnoceno
Značka: MUC-OFF

MUC-OFF BIO GREASE je plně biologicky odbouratelný tuk, založený pouze na obnovitelných zdrojích, určený k aplikaci na jednotlivé části jízdních kol (bovdeny, ložiska, klouby atd.).

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
395 Kč
MUC-OFF Tuhé mazivo (vazelína)
Neohodnoceno
Značka: MUC-OFF
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

MUC-OFF BIO GREASE

Tuhé mazivo (vazelína)

 

MUC-OFF BIO GREASE je plně biologicky odbouratelný tuk, založený pouze na obnovitelných zdrojích, určený k aplikaci na jednotlivé části jízdních kol (bovdeny, ložiska, klouby, atd.).

BIO GREASE je speciálnÍ produkt pro jízdní kola, kde je redukce tření a hladký chod jedním z nejvyšších požadavků pro dosažení optimálního výkonu. Prémiové složení tuku, které je založené na obnovitelných zdrojích bez jakékoliv ropné báze, v kombinaci s kluznými aditivy a přirozené "kluzkosti" mu dává bezkonkurenční výkon v jeho třídě a maximálně tak naplňuje požadavky na jeho použití v cyklistice. Jeho přidanou hodnotou je skutečně extrémní odolnost vůči vymývání vodou, což přispívá k eliminaci vzniku koroze, k redukci tření a zvýšení výkonu jednotlivých pohyblivých částí jízdního kola.

  • Speciálně vyvinuto pro jízdní kola.
  • Prevence koroze a pronikání vody a vlhkosti.
  • Extrémní odolnost vůči vymývání vodou.
  • Eliminace tření.
  • Zlepšení výkonu pohyblivých částí.
  • Plně biologicky odbouratelný.
  • Není založen na ropné bázi.

 

 APLIKACE:

Tuk na promazání bovdenů, ložisek, kloubů jízdních kol atd. Není určen k mazání řetězu. Není vhodný pro jednotlivé komponenty závodních motocyklů a vozů, kde je vysoké rychlostní a tepelné zatížení.

ochrana

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

  1. Nejdříve očistěte a vysušte části, které mají být ošetřeny.
  2. Poté na tyto části naneste produkt a jeli- li to třeba, naneste produkt opakovaně.

 

NÁŠ TIP:

Používáním BIO GREASERu prodloužíte životnost jednotlivých částí, a tak i optimální chod a výkon celého kola. Tuk můžete použít i s pistolí na mazivo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Neznáme nikoho, kdo by nebyl z jejich kosmetiky nadšený! Navíc, v originálním oblečení Muc-Off a s jejich doplňky rozhodně nebudete přehlédnutelní. MUC-OFF garantujeme kvalitu a 100% originalitu zboží. Produkty Muc-Off si pro jejich crazy design a skvělou funkčnost určitě zamilujete.Značka Muc-Off sídlí ve Velké Británii vyrábí čisticí a mazací prostředky, funkční oblečení a mnoho dalšího. Ve své více než 30 leté historii se vypracovali na světovou špičku. S produkty Muc-Off vás péče o kolo či elektrokolo rozhodně bude bavit!

slider_1_1