ABUS Alarmbox Blue

Neohodnoceno
Značka: ABUS

Inteligentní alarm, který rozlišuje lehké i prudší otřesy ve všech směrech! Díky nastavitelným páskům ho připevníte na jízdní kolo, elektrokolo,  koloběžku, zavazadla nebo i kočárek!

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
1 329 Kč
ABUS Alarmbox Blue
Neohodnoceno
Značka: ABUS
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

Abus AlarmBox je inovativní bezpečnostní zařízení, které poskytuje vysokou úroveň ochrany pro vaše elektrokolo nebo jízdní kolo a majetek. Tato moderní alarmová krabička je navržena tak, aby chránila různé produkty, včetně lyží, kočárků nebo koloběžek.

AlarmBox je vybavena pokročilými senzory pohybu a zvuku, které umožňují rychlou detekci jakýchkoli neoprávněných aktivit. Jakmile je aktivován, okamžitě vydá hlasitý alarm, což funguje jako účinná odstrašující opatření a upozorňuje okolí na potenciální nebezpečí.

Jednoduché ovládání a možnost přizpůsobení nastavení dělají z AlarmBoxu uživatelsky přívětivé řešení pro každého. Díky kompaktnímu designu a odolné konstrukci můžete mít jistotu, že vaše majetek je v bezpečí. Abus AlarmBox je skvělým partnerem pro zvýšení úrovně bezpečnosti vašeho prostoru.

 

Technický popis:

1812977multifunkční inteligentní alarm

1812977bezpečné připevnění pomocí nastavitelných pásků

1812977vhodný pro různé průměry rámové trubky

1812977lze připevnit i na kočárek, koloběžku a další podobné objekty

1812977aktivace alarmu pomocí postranního tlačítka

1812977jedno zvukové varování pro lehké otřesy

1812977souvislé zvukové varování pro dlouho trvající otřesy

1812977deaktivace klíčem

  • povrchový materiál: zinek
  • hlasitost: 100 dB
  • baterie: CR2 (součástí balení)
  • hmotnost: 370 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.

V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků. Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.

 Kvalita je standard ABUSu. K tomu, abychom dosáhli té nejlepší kvality, je zapotřebí mít znalosti a schopnosti v tomto oboru. To je základ produktů "Security made in Germany". ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákaníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta. A to je cesta, kterou vždy půjdeme.

header_abus_1920x1920_1