ABUS 1385/75 Neon green Tresor

Neohodnoceno
Značka: ABUS

 Řetězový zámek ABUS Tresor 1385 je vysoce kvalitní zámek, který spolehlivě ochrání vaše elektrokolo, jízdní kolo nebo koloběžku.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
1 079 Kč
ABUS 1385/75 Neon green Tresor
Neohodnoceno
Značka: ABUS
10 km za Prahou
10 km za Prahou
Testovací jízdy
Testovací jízdy
Servis
Servis

Řetězový zámek ABUS Tresor 1385 je vysoce kvalitní zámek, který spolehlivě ochrání vaše kolo nebo koloběžku. Průměr čtyřhranného ocelového tvrzeného řetězu je 7 mm, můžete tedy počítat s vysokou pevností. Délka ochranného řetězu činí 75 cm, lehce tedy kolo připnete ke stojanu nebo jinému kolu.

Díky ergonomickému tvaru se řetěz lehce přizpůsobí dle potřeby. Zámek řetězu snadno zapnete a odepnete pomocí číselného kódu. Zároveň je možné nastavit až 10 000 individuálních kombinací. Válečky číselníku jsou složené ze dvou částí, což je chrání proti opotřebení.

Technická specifikace: 

​​​​​​​images_2 libovolně volitelný číselný kód

​​​​​​​images_2 materiál: tvrzená ocel, textilní potah

​​​​​​​images_2 ochranný textilní obal

​​​​​images_2 skvělá flexibilita

​​​​​​​images_2 délka 75 cm

​​​​images_2 tloušťka oka řetězu 6 mm

​​​​​​​images_2 hmotnost 1050 g ​​​​​​​

images_2 stupeň zabezpečení Abus: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.

V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků. Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.

 Kvalita je standard ABUSu. K tomu, abychom dosáhli té nejlepší kvality, je zapotřebí mít znalosti a schopnosti v tomto oboru. To je základ produktů "Security made in Germany". ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákaníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta. A to je cesta, kterou vždy půjdeme.

header_abus_1920x1920_1