Přejít k hlavnímu obsahu

NOVINKA, PRODÁVÁME A MÁME SKLADEM I JÍZDNÍ KOLA ZNAČEK SPECIALIZED A PELLS. Webové stránky v tuto chvíli upravujeme.

Motor Bafang

 

 

Nejpoužívanější modely motorů Bafang

 

 

BAFANG M300 (původně Modest)

Tento typ motoru se svojí charakteristikou a chováním dá přirovnat spíše k zadnímu motoru. Jedná se o jednu z nejdostupnějších a levnějších pohonných jednotek. Jak jsme již zmínili tento model motoru nemá torzní snímač je vybaven integrovaným senzorem otáček. Snímač vyhodnocuje signály otáček ze středové osy motoru. S tímto typem pohonu doporučujeme využití spíše na silnici, pevných cyklostezkách nebo lehkém terénu.

 

zeus bike bafang m300

 

BAFANG M420

Tato varianta motoru je momentálně nejlepší volbou v cenové relaci elektrokol od 30.000 do 50.000, - Kč. Motor obsahuje torzní snímač (odkaz na snímače). Točivý moment tohoto modelu je 80 Nm. Při rozjezdu do kopce a samotném rozjezdu oceníte citlivost ovládání, příjemnou a stabilní pomocí motoru. Výrobci elektrokol využívají tohoto motoru zejména v segmentu stylových městských, trekových, krosových a horských elektrokol. Například námi prodávaný dámský model od výrobce Crussis e-Guera 7.5-S.

 

zeus bike bafang m420

 

 

BAFANG M500

Prémiový motor, který se pyšní točivým momentem 95 Nm. Dva snímače rychlosti a torzní snímač zajišťují dokonale vyladěný výkon. Motor má váhu pouhých 3,3 kg. Motor se vyznačuje plynulým a tichým chodem, hlavně při změně převodů, a to i při jízdě do kopce. Tento typ motoru výrobci elektrokol používají zejména v segmentu horských elektrokol. Motor můžete u nás najít například na prodávaném modelu od výrobce Crussis e-Largo 9.5-S.

 

zeus bike bafang m500

 

 

Bafang má ve svém portfoliu modely M600, který má 120 Nm točivý moment. Využití má zejména u modelů e-MTB. Dále pak M620 který se používá zejména v modelech pro cargo elektrokola.  A také M800, který má nízkou váhu 2,3 kg a minimálním aerodynamický odpor.

 

zeus bike bafang tabulka

 

Kategorie
Motor Bafang - Zeus Bike