Přejít k hlavnímu obsahu

Nová sezónní doba Pondělí 8-18 / Úterý 10-18 / Středa 10-19 / Čtvrtek 10-19 / Pátek 10-18 / Sobota 9-14 / Neděle ZAVŘENO

Zrychlení elektrokola?!

 

Brzdí Vás limit 25 km/h na Vašem elektrokole? Žádný problém, máme pro Vás řešení. Zajistíme Vám odborné zrychlení (tuning) elektrokola se středovým motorem pomocí profesionálního chipu nebo softwarovou úpravou (dle typu motoru) v našem servisu

 

Chip ani softwarová úprava v žádném případě nepoškodí motor a nemá vliv na jeho životnost. Rychlost 25 km/h je omezována legislativou, výrobci elektromotorů vyrábějí motory na mnohem vyšší rychlost. Motory bez omezení rychlosti jsou dodávány do spousty zemí po celém světě včetně Evropy. Legální zvýšení rychlosti dodá Vaší jízdě plynulost a nový rozměr!

 

- jízda bez omezení rychlosti, limit je pouze na Vás

- chip tuning je legálně dostupný s patřičnými certifikáty CE a ROHS

- zapnutí a vypnutí tlačítkem na displeji

 

Nabízíme Vám odborné nainstalování a námi otestované tipy tuningu určené dle Vašeho elektromotoru. Nabízíme zrychlení pro následující elektromotory.

 

SHIMANO / BOSCH / YAMAHA / BROSE / BAFANG / DAPU /

 

Ostatní tipy elektromotorů dle dohody na prodejně. Cena chipu nebo softwarové úpravy se liší v návaznosti na daný typ elektromotoru. Při objednání této služby a zakoupení tuningu je servisní práce spojená s touto činností ZDARMA.

 

Prosím vezměte na vědomí, že uvedenou úpravu je možné provozovat na vlastní nebezpečí. S takto upraveným elektrokolem lze legálně jezdit pouze mimo veřejné a pozemní komunikace.