Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

zeus_bike_servis

Servis elektrokol a jízdních kol

Celoroční servis elektrokol a jízdních kol všech značek. Nabízíme profesionální a odborný servis včetně zrychlení elektrokol. Správná údržba elektrokola nebo jízdního kola je základem pro Vaší bezpečnost. Je jedno jestli potřebujete dotáhnout jen pár šroubů, seřídit přehazovačku nebo udělat kompletní servis. Náš tým mechaniků se o Vaše elektrokolo nebo jízdní kolo odborně postará.

 

Nabízíme i repase baterií se zárukou dva roky na její kapacitu. Naší další službou je kompletní umytí, promazání a konzervaci Vašeho elektrokola nebo jízdního kola. 

 

Garanční servis zdarma na všechna zakoupená elektrokola v Zeus Bike. Garanční servis provádíme po 150 km a maximálně do 300 km. 

 

Volný termín pro servis zjistíte telefonicky, e-mailem, u nás na prodejně a nebo využijte našeho rezervačního systému (viz níže zelené tlačítko). Disponujeme vybavenou dílnou a umíme i diagnostiku zařízení pro akumulátory či řídící elektroniku elektrokol. Vaše elektrokolo nebo jízdní kolo vždy opravíme k Vaší spokojenosti.

 

Kontakt pro objednání servisu:

+420 720 321 234 nebo emailem na servis@zeusbike.cz.


Kola přijímáme do servisu jen ČISTÁ! Znečištěné kolo má servisní technik právo odmítnout převzít nebo účtujeme 450 Kč za vyčištění.

Při koupi elektrokola nebo elektrokoloběžky máte garanční servis v ceně zakoupeného produktu.