Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Výrobce motorů Dapu

Dapu je japonská společnost, která vyrábí a dodává elektrické komponenty pro jízdní kola po celém světě již více než 10 let. 

Společnost po celou dobu své existence zkoumá nové technologie ve stálé snaze nabídnout maximální zážitek z jejich produkty na elektrokolech. Výsledkem je, že portfolio Dapu nabízí motory špičkové kvality a může se pochlubit kompletní řadou příslušenství k elektrokolům.

 

 

Dapu motor zeus bike

 

 

Výrobce poskytuje maximální výkon, životnost a přesnost při výrobě komponentů pro elektrokola. Výrobci se rychle šíří reputace a to znamená, že nyní dodává motory, řídící jednotky nebo torzní snímače do předních evropských a amerických značek ebiků. Japonský výrobce oslovuje spotřebitele ve více než 40 zemích po celém světě. U nás můžete tyto motory vidět na elektrokolech firem Lovelec či Ecobike.

 

 

Dapu