Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Elektrokolo a udávaná nosnost

Většina výrobců i prodejců udává celkovou nosnost elektrokola včetně hmotnosti daného elektrokola. Tedy včetně váhy elektrokola ale i baterie a motoru. Jak tedy vybrat správnou nosnost elektrokola? Svoji váhu přičtu k hmotnosti elektrokola. Pokud tedy Vážím 90 kg a elektrokolo má celkovou nosnost 24 kg volím elektrokolo s nosností do 120 kg a více. Elektrokola si u nás můžete vybrat dle nosnosti.

 

Není radno tento parametr podceňovat, protože pokud Vám prodejce doporučí elektrokolo s nosností do 120 kg a Vy sami vážíte tuto samou hmotnost není správné koupit elektrokolo s nosností do 120 kg nýbrž s nosností minimálně do 140 kg a více. Nejde tak ani o rám, ale zejména jde o ráfky a výplet. Tyto komponenty nemusí při jízdě vydržet toto zatížení a dojde ke zničení či poškození kvůli nadměrné hmotnosti. Pak vždy závisí případná reklamace na ochotě prodejce. U nás na prodejně Zeus Bike najdete elektrokola až do nosnosti 150 kg.