Přejít k hlavnímu obsahu

NOVINKA, PRODÁVÁME A MÁME SKLADEM I JÍZDNÍ KOLA ZNAČEK SPECIALIZED A PELLS. Webové stránky v tuto chvíli upravujeme.

Datatag ochrana proti krádeži

Elektrokolo můžeme chránit několika způsoby. Nejčastější řešení je určitě zámek na kolo s alarmem či bez alarmu. Další možností je GPS lokalizátor elektrokola. Pak se nabízí ještě pojištění i když to má svá omezení. Ale slyšeli jste už o identifikační ochraně?

 

Co to je tedy Datatag? Pro představu je to podobný systém jako pískování skel. Na elektrokolo se nanáší speciální technologií. Systém Datatag obsahují prvky ochrany, jako jsou mikrotečky a UV nátěry. To v podstatě umožňuje označit každou větší část vašeho elektrokola. Označené elektrokolo je příliš horké zboží pro profesionální zloděje! Podívejte se na video:

 

Inovativní zabezpečení Datatag Security využívá více prvkový elektronický identifikační systém, který snadno aplikujete na jízdní kolo či elektrokolo a účinně tak zamezíte jeho krádeži. Speciální ochrana umožňuje policii identifikovat pravého vlastníka jakéhokoliv označeného kola nebo elektrokola. Každý systém využívá jeden unikátní kód pro jasnou průkaznost vlastnictví i v případě, že standardní identifikační čísla výrobce byly odstraněny nebo změněny.

 

Klíčové vlastnosti zabezpečovacího systému Datatag Security pro kola a elektrokola:

 

  • Víceprvkový systém ochrany pro klasická jízdní kola nebo elektrokola
  • Neviditelný UV nátěr + mikrotečky + QR kód
  • V ČR je systém Datatag podporován přímo z MVČR
  • Jednoduchá aplikace
  • Vhodný pro všechny typy rámů kol

 

Zeus bike ochrana datatag

 

 

Neviditelný UV nátěr

Pro identifikaci a ochrany proti krádeži kola systém Datatag využívá 4 unikátní neviditelné UV nátěry, které slouží pro trvalé označení rámu, vidlicí a kol. UV nátěry nejsou na kole vůbec viditelné, takže je nelze poškodit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeus bike ochrana datatag

 

 

Mikrotečky s jedinečným kódem

Datatag využívá špičkový identifikační systém mikroteček, které lze aplikovat na různé druhy povrchů, takže je prakticky nemožné, aby je pachatel odhalil a odstranil. Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeus bike ochrana datatag

 

Výstražný štítek s QR kódem

Součástí balení jsou speciálně navržené štítky, které obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky nejen varují potencionální zloděje o ochraně kola, ale navíc je nelze odstranit bez jejich poškození.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhody bezpečnostního systému Datatag

Bezpečnostní systémy Datatag poskytují špičkové identifikační značení spolu s pravděpodobně nejobsáhlejší databází svého druhu na světě. Datatag navíc úzce spolupracuje se státní i městskou policií v jednotlivých zemích, kterou vybavuje speciálními skenery, poskytuje jim nepřetržitý přístup k registru a pravidelná školení. Majitelé kol zabezpečených systémem Datatag mohou také využívat slevy na pojištění u vybraných pojišťoven.

 

Jak aplikovat DATATAG

 

Kategorie
Datatag zeus bike ochrana