Přejít k hlavnímu obsahu

Zeus Bike

Naše služby

SCROLUJTE

Zeus-Bike-Nulové-navýšení
Splátkový prodej ESSOX

Vyhlídli jste si u nás na prodejně nebo na webových stránkách elektrokolo či elektrokoloběžku? Nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, využijte prodej na splátky bez navýšení poskytované společností Essox. Nové elektrokolo nebo elektrokoloběžku si můžete pořídit na splátky, a to bez nutnosti doložení dokladů o příjmech. Po vyřízení nezbytného papírování u nás na prodejně se do 30 minut můžete prohánět na svém novém elektrokole či elektrokoloběžce.

Více informací
Testovací jízdy před naší prodejnou

Vaše vybrané elektrokolo vyzkoušíte u nás v reálném terénu za prodejnou. Kde je dostatek prostoru a klidu na Vaše testování.

U nás Vám nebudeme účtovat žádné půjčovné, půjčení je zcela zdarma. Doba půjčení pro testování je od 5 do 30 minut. Pokud byste měli zájem o půjčení pro testování na delší dobu, domluvíme se s Vámi u nás na prodejně. Pokud následně elektrokolo nebo elektrokoloběžku zakoupíte, opět Vám nebudeme účtovat žádné poplatky za půjčení.

Namísto zálohy požadujeme Vaše dva doklady totožnosti. 

Chci testovací jízdu
Zeus-Bike-Testovací-jízdy
Zeus-Bike-Náhradní-kolo
Náhradní elektrokolo zdarma

Pokud k nám přijedete na Vašem elektrokole (technický stav elektrokola Vám to dovoluje) a nemáte možnost odvozu, zapůjčíme Vám náhradní elektrokolo po dobu servisu. 

Chci náhradní elektrokolo
Individuální a osobní přístup k zákazníkovi

U nás osobní přístup znamená, že: 

 

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.
 • Respektujeme zákazníka.
 • Snažíme se porozumět potřebám zákazníka.
 • Záleží nám na tom, aby byl zákazník spokojený.
 • Ptáme se zákazníka na jeho názor.
 • Setkáváme se s nimi.
 • Zákazníkovi se snažíme vždy vyjít vstříc.
Kontaktujte nás
Zeus-Bike-Individuální-přístup
Zeus-Bike-Servis
Záruční a pozáruční servis zdarma

Děláme autorizovaný záruční i pozáruční servis pro elektrokola a elektrokoloběžky značek, které máme v nabídce prodeje. Ostatní značky po vzájemné dohodě u nás na prodejně. Disponujeme vybavenou cyklo dílnou a diagnostickým zařízením pro akumulátory i řídící elektroniku kol. Vaše elektrokolo nebo elektrokoloběžku opravíme s použitím originálních dílů.

 

Pro servis je nutné se objednat předem na telefonním čísle

+420 720 321 234 nebo emailem na info@zeusbike.cz.


Kola přijímáme do servisu jen ČISTÁ! Znečištěné kolo má servisní technik právo odmítnout převzít nebo účtujeme 450 Kč za vyčištění.

Při koupi elektrokola nebo elektrokoloběžky máte první garanční servis v ceně zakoupeného produktu. 

Chci servis zdarma
Datatag

Srdce systémů Datatag je elektronický transpondér, který je vyvinut tak, aby byl schován v majetku, který je chráněn. Tyto miniaturní transpondéry mají v sobě unikátní kód, který je možno přečíst speciálním ručním skenerem, který má k dispozici policie.

 

To znamená, že zákonný vlastník majetku označeného systémem Datatag může být vždy identifikován policií, dokonce i když další identifikační značky byly odstraněny.

 

Každý systém Datatag také obsahuje výstražný štítek odolný proti manipulaci, který pachateli říká, že majetek je chráněn elektronickým systémem proti krádeži. Toto většinou stačí, aby se zloději

poohlédli po jednodušším cíli.

Více informací
Zeus-Bike-Datatag
Zeus-Bike-Pojištění
Pojištění u Evropské pojišťovny

Nabízíme Vám pojištění, které platí po celém světě - pojištění elektrokola nebo elektrokoloběžky s ERV pojišťovnou.

 

 • Široký rozsah pojištění proti vandalismu, odcizení atd.
 • Pojištění funguje jako havarijní pojistka. Tato pojistka zaplatí v podstatě jakoukoliv opravu při poškození. Nevztahuje se na díly podléhající běžnému opotřebení.
 • Pojištění Vám uhradí 100 % výdajů na pořízení nového elektrokola
 • Pojištění nezohledňuje žádnou amortizaci, při škodě obdržíte vždy poukaz na nové elektrokolo či elektrokoloběžku pro naši prodejnu.
 • Rychlé vyřízení pojistné události přes online systém pojišťovny.
 • Platnost uzavřeného pojištění platí po celém světě. 

 

Případnou pojišťovací událost vyřešíte snadno přes webové stránky pojišťovny.

Více informací
Operativní leasing

Reagujeme na rychle se rozvíjející trh s elektrokoly

a elektrokoloběžkami, a proto Vám nabízíme projekt ve spolupráci se společností Global Marketing.  Elektrokolo jenom užíváte a veškeré starosti necháváte na majiteli nebo leasingové společnosti. 

 

Splátka vždy obsahuje záruku dva roky, a to i pro podnikatele, pojištění u ERV pojišťovny, komplexní servis elektrokola či elektrokoloběžky.

Více informací
Zeus-Bike-Operativní-leasing