Přejít k hlavnímu obsahu
Specialized
Turbo Levo Comp - rám L

VYPRODÁNO

Zcela nový model Turbo Levo je tím nejvýraznějším elektrokolem od Specialized. Nové Turbo Levo nabízí nejpokročilejší technologii rámu, motoru a baterie E-MTB pro širokou škálu jezdců. Turbo Levo je plnohodnotné progresivní trailové kolo. ROZBITÉ SJEZDY, PRUDKÁ STOUPÁNÍ? KLIDNĚ. S tímto elektrokolem to hravě zvládnete.

Teleskopická sedlovka Teleskopická sedlovka
Propojení s mobilní aplikací Propojení s mobilní aplikací
Zadní odpružení Zadní odpružení
Motor Brose

Brose

193.999
Parametry a specifikace

Turbo Levo je plnohodnotné progresivní trailové elektrokolo.  Prodloužili jsme dosah (reach), zachovali řetězové vzpěry pěkně krátké a těžiště ponechali nízko. Dále jsme otevřeli hlavový úhel pro jistější sjezdy a strmější úhel sedla, abychom zlepšili efektivitu výjezdů.

VÍCE VÝKONU, VÍCE ROZSAHU

 

Motor Specialized 2.1 v elektrokole zvyšuje váš vstup do šlapání o neuvěřitelných 410%. Naše baterie M2 vám poskytne velký dojezd. Naše aplikace Mission Control navíc dokáže spravovat baterii, takže vaše baterie vydrží tak dlouho, jak potřebujete. Více možností. Více kilometrů na cestu. Více zábavy.

 

- Hliníkový rám postranního ramene M5 nabízí vynikající kvalitu jízdy a dokonalou kontrolu.

 

- Nejhladší řazení a jeden z nejvýkonnějších motorů na trhu.

 

- Vidlice RockShox 35 Silver TK se zdvihem 160 mm.

 

Rám Levo je vyroben ze slitiny M5 s asymetrickým designem a naší geometrií 29 Trail, to vše dohromady přináší akurátní poměr pohodlí a ovladatelnosti. Toto kolo jsme navrhli, aby se na něm dalo pořádně vyblbnout, proto jsme zvolili nízký střed, dlouhou horní rámovou trubku a krátké řetězové vzpěry. Také jsme vylepšili kinematiku rámu, aby bylo odpružení citlivější i na malých nerovnostech a přesto bylo schopno zvládnout velké nárazy, aniž byste škrtali o zem.

 

Zakázkově vyrobený motor Specialized 2.1 představuje vrchol v technologiích e-kol. Nový motor je účinnější, o 15% menší a o 11% lehčí než jeho předchůdce. Má mnoho funkcí, které žádný jiný e-bike nemá, jako například okamžité spínání motoru, perfektní chlazení, dvojitou volnoběžku, která odpojí převodovku, když dosáhnete nejvyšší rychlosti, motor je tichý, hladký a má konzistentní chod - dokonce i při maximálním výkonu.

 

Jednotka kola Levo - Turbo Connect Unit (nebo “TCU”) je více než jen tlačítko “On-Off” - je to mozek celého kola. TCU zobrazuje stav baterie a asistenta režimů. Komunikuje také prostřednictvím ANT + / Bluetooth® s naším displejem na řídítkách, aby Vám zobrazoval ještě více informací o jízdě.

 

Nová baterie kol Turbo Specialized M2 má kapacitu 700Wh. Takto výkonná baterie je neviditelně integrována v rámu a lze ji během několika vteřin snadno vyjmout pomocí jednoho imbusového klíče.

 

Baterie

Specialized M2-700, integrated battery w/rock guard, 700Wh

Nabíječka

Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug

Pláště

Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.6" / 29x2.3"

Přední vidlice

Fox Float 36 Rhythm, Grip damper, 160mm, Sweep-Adj, 51mm rake, Kabolt Axle

Zadní vidlice

FOX Float DPS Performance, 3-position adjustment, 52.5x210mm, Rx Trail Tune

Přehazovačka

Shimano SLX, CS-M7100, 12-speed, 10-51t

Ráfky

Roval 29, hookless alloy, 30mm inner width, tubeless read

Rám

Specialized M5 Premium Aluminum, 29 Trail Geometry, integrated down tube battery, enclosed internal cable, dropper post routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 150mm of travel

Specifikace motoru

Specialized 2.1, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Shimano SLX M7100, SGS, 12-speed

Barva

Black / Flo Red

Buďte další, kdo projede toto božské elektrokolo. Ozveme se Vám, jakmile prověříme, že máme elektrokolo skladem.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zásady zpracování osobních údajů

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.