Přejít k hlavnímu obsahu

Nová sezónní doba Pondělí 8-18 / Úterý 10-18 / Středa 10-19 / Čtvrtek 10-19 / Pátek 10-18 / Sobota 9-14 / Neděle ZAVŘENO

Specialized
TURBO LEVO COMP CARBON 2022

VYPRODÁNO

Zcela nové Levo poskytuje neuvěřitelnou sílu pro jízdu na více stezkách prostřednictvím nepřekonatelné kombinace jízdní kvality, využitelného výkonu a jízdy kdekoli.

Dojezd Dojezd
Karbonový rám Karbonový rám
Zadní odpružení Zadní odpružení
216.000
Parametry a specifikace

Od svého představení nastavilo Levo laťku, o kterou se snaží každé další e-MTB, a nové Levo tuto laťku opět zvyšuje.

 

Začíná to naším motorem Turbo Full Power 2.2 a řídící jednotkou MasterMind Turbo Control Unit (TCU), které poskytují Levo plynulé a bezproblémové zesílení vašeho úsilí – 4x váš výkon, který vám umožní vybrat si, kde a kdy to chcete dělat. Levo také bourá omezení, pokud jde o dojezd, a zesiluje vaše úsilí až na pět hodin trailu.

Nyní můžete jezdit dále a prozkoumávat více než kdy předtím. A optimalizovaný podvozek se může pochlubit 150 mm na míru vyladěným zadním odpružením a nastavitelnou geometrií, která poskytuje stabilní a přirozenou jízdu jako žádná jiná. Protože na konci dne je důležitá jízda. Věř tomu.

 

Jste připraveni nabít svůj stoke? Levo Comp posune vaše trailové ježdění na další úroveň díky rozsáhlému 12rychlostnímu pohonu SRAM GX Eagle, odpružení FOX a lehkým a odolným slitinovým kolům.

 

Plně integrovaný motor Turbo Full Power 2.2 od společnosti Levo, baterie 700 Wh a pokročilá řídicí jednotka MasterMind Turbo poskytují špičkový točivý moment 90 Nm a výkon 565 wattů po dobu až pěti hodin jízdy, což vám umožní jezdit dále a rychleji než kdy předtím.

 

MasterMind Turbo Control Unit je vaše informační centrum s přizpůsobitelnými zobrazovacími poli, včetně přesného procenta úrovně nabití baterie, a obsahuje naši zcela novou funkci MicroTune pro úpravu dodávky energie v krocích po 10 %, takže získáte přesně takovou podporu, jakou potřebujete. přesně takovou jízdu, jakou chcete.
 

 

Speciální design kol pro smíšenou velikost s 27,5" kolem vzadu a 29" vpředu poskytuje svižnou jízdu, která krájí kruhy kolem jiných plnohodnotných e-MTB. Velkorysý kokpit vás soustředí na motorku, optimalizuje trakci a kontrolu v zatáčkách. Nízká středová konzola, prověšený úhel hlavové trubky a menší odsazení vidlice udržují věci stabilní v drsném terénu.
Levo nabízí šest různých nastavení geometrie, což vám umožní snadno nastavit jeho výkon pro jakýkoli styl jízdy a jakýkoli terén. Úhel hlavové trubky lze nastavit od 63 do 65,5 stupňů. Výška spodní konzoly může být jemně doladěna nahoru nebo dolů o 7 mm.

 

150mm zadní zdvih Levo je pružný na malých nerovnostech, pohltí hranaté údery bez škubnutí, snídá masivní G-outy, přesto nabízí úžasnou odezvu na pedály a dodává vaši sílu na zem s naprostou účinností.

 

Levo's S-Sizing je založen na tom, na čem záleží – na velikosti a stylu jezdce, ne na vnitřním švu. Šest velikostí, všechny s podobnou délkou hlavové trubky a stojánkem, vám umožní vybrat si velikost, která nejlépe vyhovuje vašemu individuálnímu stylu. Menší čísla S-Size budou svižnější a svižnější, zatímco větší S-Size zajistí větší stabilitu a prostornější jízdu.

Baterie

Specialized M3-700, Integrated battery, 700Wh

Nabíječka

Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug

Ovládací panel

Specialized MasterMind TCU, percentage of remaining charge, 120 possible display configurations, MicroTune assist adjustment, over-the-air updates, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote

Pláště

Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.6"/Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 2Bliss Ready, 27.5x2.6"

Přední vidlice

FOX FLOAT 36 RHYTHM 29, GRIP damper, 44mm offset, 2-position sweep adjust, 15x110mm, 1.5" tapered steerer, 160mm travel

Zadní vidlice

S1: Fox Float DPS Performance, 3- position adjustment, 52.5x210mm, Rx Trail Tune, S2-S6: FOX FLOAT X Performance, LSR, 2-position lever, 55x210mm

Přehazovačka

SRAM XG-1275, 12-speed, 10-52t

Ráfky

Specialized 29, hookless alloy, 30mm inner width, tubeless ready

Rám

FACT 11m full carbon, 29" front wheel, 27.5" rear wheel, full internal cable routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 150mm of travel, geo adjust head tube, geo adjust horst pivot

Specifikace motoru

Specialized Turbo Full Power System 2.2 Motor

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SRAM GX Eagle, 12-speed

Barva

Satin Black / Light Silver / Gloss Black

Katalogové číslo

96422-5106

Buďte další, kdo projede toto božské elektrokolo. Ozveme se Vám, jakmile prověříme, že máme elektrokolo skladem.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zásady zpracování osobních údajů

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.