Přejít k hlavnímu obsahu

Nová sezónní doba Pondělí 8-18 / Úterý 10-18 / Středa 10-19 / Čtvrtek 10-19 / Pátek 10-18 / Sobota 9-14 / Neděle ZAVŘENO

Crussis
PAN-Fionna 9.8-M rám 17"

VYPRODÁNO

2023

Vážení, tento e-bikový stroj s devětadvacítkovými koly, s extra silnou baterií a nabitou výbavou, to je něco pro vás! Motor Panasonic GX Ultimate, který patří k nejvýkonějším motorům ve své třídě. 

Český výrobek Český výrobek
Funkce asistované chůze Funkce asistované chůze
Dojezd Dojezd
Motor Panasonic

Panasonic

70.990
Parametry a specifikace

Elektrokolo Crussis PAN-Fionna 9.8-M jsme vyvinuli právě pro vás, pro vaše výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách, po místech, kam jste se třeba se svým kolem ještě neodvážili. Není nač čekat. Šlápněte do pedálů, elektrokolo Crussis PAN-Fionna 9.8-M s motorem PANASONIC GX Ultimate a je připraveno vyrazit s vámi!

 

Srdcem elektrokola dodávajícím energii do systému je baterie s Li-Ion články Samsung 36V / 720 Wh (20 Ah). Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 170 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

 

Středový LCD displej Panasonic s dálkovým ovladačem z řídítek na levé straně. Displej je vybaven USB portem pro nabíjení telefonu. Kromě tří režimů asistence HIGH, STANDARD a ECO je k dispozici také dynamický režim AUTO, který poskytuje asistenci v závislosti na vstupním točivém momentu jezdce. Displej má stupeň krytí IPX5.

 

Technologie Eagle přináší hladké a přesnější řazení s výjimečnou spolehlivostí. Technologie Eagle je revolucí v MTB, protože cyklistům nabízí jednopřevodníkový pohon, který je navržený přesně dle potřeby – nízká hmotnost, odolnost, intuitivní ovládání a rozsah převodů pro jízdu ve všech terénech. Eagle. SX Eagle je tady, aby umožnil snadnější přístup k výhodám systému Eagle pro mnohem více cyklistů než kdykoli předtím.

 

Vzduchem tlumená vidlice ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" se zdvihem 100 mm je skvěle přizpůsobivá váze cyklisty. Stačí jednoduše upravit tlak vzduchu ve vidlici a e-bike plně přizpůsobit vaší váze a stylu jízdy. Dobře nastavená vidlice pak skvěle tlumí nárazy při jízdě v terénu, zatímco na rovném povrchu zbytečně „nepropružuje.“ Pružení je možné uzamknout z korunky vidlice.

Baterie

SAMSUNG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah)

Dojezd

až 170 km

Nabíječka

4 A (součást výbavy)

Ovládací panel

PANASONIC LCD panel, barevný displej

Pláště

MAXXIS Ardent 29 x 2,40

Přední vidlice

ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice

Přehazovačka

SRAM Eagle SX 12s, 11-50z

Ráfky

CRUSSIS 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm

Rám

Alu 6061

Specifikace motoru

PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 500W) 95 Nm

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SRAM SX Eagle

Barva

Černá / Modrá

Buďte další, kdo projede toto božské elektrokolo. Ozveme se Vám, jakmile prověříme, že máme elektrokolo skladem.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zásady zpracování osobních údajů

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.