Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

MAMIBIKE
MAMIBIKE MOUNTAIN 2020

Tato elektrokoloběžka je osazená odpruženou vidlicí s možností aretace v dolní poloze a hydraulickými kotoučovými brzdami.

35.900
Parametry a specifikace

Do terénu s MAMIBIKE MOUNTAIN! Elektrokoloběžka MAMIBIKE MOUNTAIN 2020 je vrcholový model s LCD displejem integrovaným v hliníkovém představci s ukazatelem rychlosti, asistentem chůze, možností programování základních parametrů řídící jednotky (počet stupňů dopomoci, průměr kola, max rychlost, atd), atd. Tato elektrokoloběžka je osazená odpruženou vidlicí s možností aretace v dolní poloze a hydraulickými kotoučovými brzdami.

Model 2020 odráží zkušenosti uživatelů elektrokoloběžek MAMIBIKE. Změny jsou patrné na mírně zvýšeném nášlapu, snadnějším řízení, hydraulických kotoučových brzdách a nových konektorech pro nabíjení oproti předchozímu modelu.

Alarm s dálkovým ovládáním
Ne
Aplikace iOS/Android
Ne
Baterie

36V/10Ah, Li-ion, dokovatelná, v nášlapu, váha 2,9 kg

Blinkry vpředu/vzadu
Ne
Bluetooth streamování hudby
Ne
Brzdové světlo LED
Ne
Brzdy přední a zadní
Ne
Doba nabíjení/standartní nabíječka

3 h

Dojezd

25-35 km

Nosnost

130 kg

Pneumatiky

přední SCHWALBE SMART SAM PLUS 26x26x2,1, zadní 20×2,35

Přední/zadní světlo LED
Ne
Vyjímatelná baterie
Ne
Váha

20 kg

Výkon motoru

36V/250W, přední, bezkartáčový, s volnoběžkou

Záruka

3 roky