Přejít k hlavnímu obsahu

Servis veškerých elektrokol a jízdních kol objednávejte se na 720 321 234 nebo info@zeusbike.cz

Otevírací doba od Po do Pá 10:00 - 18:00 hod. V sobotu od 9:00 do 14:00 hod. V sobotu 25.9. a pondělí 27.9. bude prodejna uzavřena včetně úterý 28.9. Děkujeme za pochopení. 

Specialized
Turbo Vado 3.0 rám L

SKLADEM

Specialized Turbo Vado 3.0 je vyroben tak, aby vyhovoval rušným životům, které jsou neustále v pohybu, a proto jsme využili naši oceňovanou technologii pedálu a zrychlili jsme ji do budoucnosti. Počínaje integrovaným motorem Specialized 1.2 E se Turbo Vado osvědčuje jako špičkové městské kolo. Model 1.2 E používá stejný hardware jako náš motor 1.2, ale má vyladění, které upřednostňuje účinnost.

Středový motor Středový motor
Váha kola Váha kola
Stylovka Stylovka
85.999
Parametry a specifikace

Motor se samozřejmě vyznačuje téměř tichým provozním designem s naším Custom Rx Street Tune, který přebírá výstup a činí jej nejvhodnějším pro městské prostředí. Přemýšlejte o tom takto: Čím více energie vydáte, tím více energie motor vydá, a zrychlení z klidu, řekněme, na semaforu, bude rychlé a efektivní. Motor poháněný řemenem je také hladký, tichý a bez nepříjemných vibrací. 

 

Pro Vado 3.0 jsme vyvinuli speciální baterii Specialized U1-460, která se bez problémů integruje do rámu, je uzamykatelná a snadno vyjímatelná pro zjednodušené nabíjení.Nový displej Turbo Connect  (TCD) Vám zobrazí veškerá data. Zobrazuje nejen základní metriky jízdy (rychlost, kadence, výkon, úroveň baterie a čas), ale umožňuje také přepínat mezi režimy. Turbo Vado je vybaven rámem z lehké slitiny, výrobce tím dosáhl nízké hmotnosti. 

Baterie

Specialized U1-460, On/Off button, state of charge display, 460Wh

Nabíječka

Custom Specialized 42V2A Charger w/ Rosenberger plug, AC power cord included

Ovládací panel

Specialized TCD-W w/ handlebar remote & built-in anti-theft feature, Bluetooth® connectivity, 5 available display pages

Pláště

Trigger Sport Reflect, 700x47c

Přední vidlice

SR SunTour MOBIE30

Přehazovačka

Shimano Alivio, Shadow Design, SGS cage, 9-speed

Ráfky

700C disc, double-wall alloy

Rám

E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, Fitness/Transportation Geometry, fully integrated & lockable down tube battery, internal cable routing, fender/rack mounts, Smooth Welds

Specifikace motoru

Specialized 1.2 E, custom Rx Street-tuned motor, 250W nominal

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Shimano Alivio, 9-speed w/ Optical Gear Display

Barva

Cast Blue / Black / Liquid Silver

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf