Přejít k hlavnímu obsahu

Servis veškerých elektrokol a jízdních kol objednávejte se na 720 321 234 nebo info@zeusbike.cz

Otevírací doba od Po do Pá 10:00 - 18:00 hod. V sobotu od 9:00 do 14:00 hod. V sobotu 25.9. a pondělí 27.9. bude prodejna uzavřena včetně úterý 28.9. Děkujeme za pochopení. 

Specialized
Turbo Levo - rám M

VYPRODÁNO

Zcela nový model Turbo Levo je tím nejvýraznějším elektrokolem od Specialized. Nové Turbo Levo nabízí nejpokročilejší technologii rámu, motoru a baterie E-MTB pro širokou škálu jezdců. Turbo Levo je plnohodnotné progresivní trailové kolo. ROZBITÉ SJEZDY, PRUDKÁ STOUPÁNÍ? KLIDNĚ. S tímto elektrokolem to hravě zvládnete.

Váha kola Váha kola
Teleskopická sedlovka Teleskopická sedlovka
Středový motor Středový motor
156.999
Parametry a specifikace

Turbo Levo je plnohodnotné progresivní trailové elektrokolo.  Prodloužili jsme dosah (reach), zachovali řetězové vzpěry pěkně krátké a těžiště ponechali nízko. Dále jsme otevřeli hlavový úhel pro jistější sjezdy a strmější úhel sedla, abychom zlepšili efektivitu výjezdů.

VÍCE VÝKONU, VÍCE ROZSAHU

 

Motor Specialized 2.1 v elektrokole zvyšuje váš vstup do šlapání o neuvěřitelných 410%. Naše baterie M2 vám poskytne velký dojezd. Naše aplikace Mission Control navíc dokáže spravovat baterii, takže vaše baterie vydrží tak dlouho, jak potřebujete. Více možností. Více kilometrů na cestu. Více zábavy.

 

- Hliníkový rám postranního ramene M5 nabízí vynikající kvalitu jízdy a dokonalou kontrolu.

 

- Nejhladší řazení a jeden z nejvýkonnějších motorů na trhu.

 

- Vidlice RockShox 35 Silver TK se zdvihem 160 mm.

 

Rám Levo je vyroben ze slitiny M5 s asymetrickým designem a naší geometrií 29 Trail, to vše dohromady přináší akurátní poměr pohodlí a ovladatelnosti. Toto kolo jsme navrhli, aby se na něm dalo pořádně vyblbnout, proto jsme zvolili nízký střed, dlouhou horní rámovou trubku a krátké řetězové vzpěry. Také jsme vylepšili kinematiku rámu, aby bylo odpružení citlivější i na malých nerovnostech a přesto bylo schopno zvládnout velké nárazy, aniž byste škrtali o zem.

 

Zakázkově vyrobený motor Specialized 2.1 představuje vrchol v technologiích e-kol. Nový motor je účinnější, o 15% menší a o 11% lehčí než jeho předchůdce. Má mnoho funkcí, které žádný jiný e-bike nemá, jako například okamžité spínání motoru, perfektní chlazení, dvojitou volnoběžku, která odpojí převodovku, když dosáhnete nejvyšší rychlosti, motor je tichý, hladký a má konzistentní chod - dokonce i při maximálním výkonu.

 

Jednotka kola Levo - Turbo Connect Unit (nebo “TCU”) je více než jen tlačítko “On-Off” - je to mozek celého kola. TCU zobrazuje stav baterie a asistenta režimů. Komunikuje také prostřednictvím ANT + / Bluetooth® s naším displejem na řídítkách, aby Vám zobrazoval ještě více informací o jízdě.

 

Nová baterie kol Turbo Specialized M2 má kapacitu 500Wh. Takto výkonná baterie je neviditelně integrována v rámu a lze ji během několika vteřin snadno vyjmout pomocí jednoho imbusového klíče.

Baterie

Specialized M2-500, integrated battery w/rock guard, 500Wh

Nabíječka

Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug

Pláště

Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® compound, 29x2.3" / Eliminator 29x2,3"

Přední vidlice

Rockshox 35 Silver TK, 160mm travel TurnKey damper

Zadní vidlice

RockShox Deluxe Select w/ custom air valve, 52.5x210mm

Přehazovačka

SRAM NX Eagle, 12-speed

Ráfky

Roval 29, hookless alloy, 30mm inner width, tubeless ready

Specifikace motoru

Specialized 2.1, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SRAM NX Eagle, single-click lever

Barva

Clay / Black / Flake Silver

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf