Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Specialized
Turbo Como 3.0 700C – Low Entry rám L

SKLADEM

Je skvělé jet rychle, ale zábava to je pouze v případě, že se cítíte pohodlně. Je škoda, že rychlost a pohodlí se málo kdy spojují, nicméně Turbo Como 3.0 700C s nízkou horní rámovou trubkou tenhle zvyk mění. 

Stylovka Stylovka
Středový motor Středový motor
Propojení s mobilní aplikací Propojení s mobilní aplikací
Motor Brose

Brose

85.999
Parametry a specifikace

Je skvělé jet rychle, ale zábava to je pouze v případě, že se cítíte pohodlně. Je škoda, že rychlost a pohodlí se málo kdy spojují, nicméně Turbo Como 3.0 700C s nízkou horní rámovou trubkou tenhle zvyk mění. Díky pohodlné geometrii je nastupování a vystupování z kola opravdu jednoduché, protože snadno dosáhnete nohou na zem. K tomu náš elegantní a stylový vzhled s exkluzivní technologií, která vyhrála nejedno ocenění. Díky tomu všemu získáte super sílu, která Vaši jízdu obohatí o spoustu zábavy, a přitom nepřijdete o žádnou z funkčních vlastností.

 

Turbo Como má motor Specialized 1.2 E, který je plně integrován do rámu a je specificky laděný pro jízdu ve městě. Intuitivně reaguje na sílu Vašeho šlapání, což v praxi znamená, že čím silněji šlapete, tím větší sílou Vám motor pomáhá. Díky konstrukci pohonu s vnitřním řemenem se nedostaví žádné nežádoucí vibrace a jízda je tichá a plynulá.

 

Rám Low-Entry na zakázku vyrobený ze slitiny hliníku E5 u modelu Como v sobě čistě a nenápadně uschovává baterii a motor, přitom si stále udržuje vlastnosti jako je nízká hmotnost, pro kterou je materiál E5 tolik znám. K tomu se přidá naše geometrie Ground Control a dostane se Vám odolného a lehkého kola, které krásně zapadne k Vašemu stylu.

 

Vyrobili jsme vlastní baterii o výkonu 460 Wh, která je plně integrovaná v rámu a lze ji snadno vyjmout pro nabíjení, ale také ji můžete zamknout, aby byla zabezpečena proti krádeži. Komunikuje s displejem, který se nachází na řídítkách a má mnoho režimů pro maximalizování její celkové efektivity a dojezdu. Odhady dojezdů založené na různých proměnných můžete snadno spočítat pomocí naší kalkulačky Turbo Range Calculator.

Baterie

Specialized U1-460, On/Off button, state of charge display, 460Wh

Nabíječka

Specialized 42V2A Charger w/ Rosenberger plug, AC power cord included

Pláště

Nimbus II Armadillo Reflect, 60 TPI, 700c x 50c

Přední vidlice

SR Suntour MOBIE30, steel steerer, 9mm open dropout, 50mm of travel

Přehazovačka

Shimano CS-HG200, 9-speed, 11-36t

Ráfky

700C disc, double-wall alloy, pinned, no eyelets

Rám

E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, Fitness/Transportation Geometry, fully integrated & lockable down tube battery, internal cable routing, fender/rack mounts, Smooth Welds

Specifikace motoru

Specialized 1.2 E, custom Rx Street-tuned motor, 250W nominal

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Shimano Acera, RapidFire Plus, 9-speed

Barva

Bílá / Černá

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf