Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Qayron
Fatal eFS 1 19"

VYPRODÁNO

 

Elektromotor na trailovém kole? Ten tě nemá nahradit. Je to taková naše malá pomoc, aby jsi se podíval ještě dál, strávil na kole ještě více času a prozkoumal ještě více míst. E-trailovej horské kolo tě může vrátit zpátky do hry, může rozšířit tvé možnosti nebo ti jednoduše nabídne spoustu zábavy. To co potřebuješ, víš jen ty sám. My ti můžeme zaručit, že teď zvládneš i to nejstrmější stoupání a cestou dolů tě nic nezastaví. Modely Fatal nelimituje žádný trail.

Pokud bylo něco nad tvé síly, tak už to neplatí. Trailově naladěná řada Fatal eFS je výkonná, rychlá a před ničím se nezastaví. Elektrokolo připravené prolétnout bez nejmenších potíží každým trailem a díky výkonnému motoru zdolat i to nejstrmější stoupání ve vysokém tempu. S Fatalem eFS se ti otevírají úplně nové možnosti ježdění. To co se zdálo jako nemožné vyšlápnout nebo pro tebe bylo příliš daleko, tak to už neplatí. Myslíš si, že znáš své lokální traily nazpaměť? Teď projedeš nové lajny, objevíš nová místa a zažiješ ještě více zážitků i tam, kde to už nečekáš!

Český výrobek Český výrobek
Vzduchové tlumiče Vzduchové tlumiče
Váha kola Váha kola
Motor Shimano

Shimano

79.990
Parametry a specifikace

 

Fatal eFS 1 vyjíždět strmé technické stoupání je stejně zábavné, jako poslat to v rychlosti dolů. Fatal eFS 1 je hbité celoodpružené elektrokolo, s kterým si budeš jízdu užívat od začátku až do konce. Podíváš se ještě dál, objevíš nová místa a ještě znásobíš zábavu strávenou na kole. Qayron Fatal eFS1 - Ať si na začátku naplánuješ cokoliv, elektrokolo Fatal ti dá ještě víc. Je postavené na 27,5” kolech a obuté do pluskových plášťů, nabídne tak skvělou stabilitu a ovladatelnost. Disponuje odpruženou vidlicí se zdvihem 150 mm a tebe tak na trati nemůže nic zaskočit. Při jízdě získáš jistotu a další tvůj víkendový výlet v horách bude na úplně jiné úrovni. Dlouhá strmá stoupání a rychlé technické sjezdy se stanou bezproblémovou součástí každé jízdy.

S pomocí elektromotoru Shimano můžeš začít plánovat ty nejnáročnější trasy! Hravě je zvládneš a bude to neuvěřitelná zábava. Při jízdě se můžeš spolehnout na osazení SR Suntour, Shimano, ráfky Remerx nebo maximálně komfortní komponenty Ergon.

 

Elektromotor SHIMANO DU E8000

Lehký motor Steps E8000 je to nejvýkonnější co Shimano v současné době nabízí. Nízká hmotnost 2,8 kg, nominální výkon 250 W a kroutící moment 70 Nm. Při vývoji bylo primárně myšleno na jízdu v náročném terénu. Jednoduše tak zdoláš strmé technické výjezdy, kde pocítíš jeho surovost. Naopak jeho kultivovanost oceníš při celodenní vyjížďce s přáteli.

 

SHIMANO BT E8010

Lithium-iontová baterie o kapacitě 504 Wh je umístěna v odolném a vodotěsném obalu, který dokáže pohltit nárazy a vibrace. Baterie netrpí paměťovým efektem, nabízí 1000 nabíjecích cyklů bez ztráty kapacity a společně s technologií BMS ji lze nabít na 80 % kapacity během 1,5 hodiny. Na plně nabitou baterii lze ujet až 100 km, ovšem vždy záleží na režimu asistence, náročnosti terénu a hmotnosti jezdce.

 

SHIMANO SC E8000B

Pro pohodlné ovládání elektrokola slouží barevný kompaktní displej. Zvolit si zde můžeš vhodný jízdní režim ECO (šetří baterii), TRAIL (narůst kroutícího momentu) nebo BOOST (nejvyšší možný výkon). Využít můžeš i režim Power Walk, kdy motor pomáhá při tlačení kola vedle sebe nebo tři druhy pedálových asistentů pro unikátní jízdní styl v konkrétním terénu. Displej lze spárovat se smartphonem nebo tabletem pomocí aplikace E-TUBE.

 

SR SUNTOUR 150/150

O hladkou jízdu se postará kombinace odpružení SR Suntour. Spolehlivá a výkonná vidlice Aion 35 Boost nabídne zdvih 150 mm a vnitřní nohy o šířce 35 mm. Aion je vidle, s kterou zvládneš technické sjezdy a oceníš její efektivitu cestou nahoru. Zadní odpružení obstará dvoukomorový tlumič Duair LOR8 s možností Lock Out. Uzamčený režim tlumiče poskytne 80% blokaci a je tak vhodný i pro výjezdy v těžším terénu.

Baterie

Shimano BT E8010

Dojezd

100 km

Nosnost

120 kg

Ovládací panel

Shimano SC E8000B

Pláště

Schwalbe Nobby Nic 70-584

Přední vidlice

SR Suntour Aion 35 Boost RC / 150 mm

Přehazovačka

Shimano XT M8000GS

Ráfky

Remerx WSR538

Rám

Alloy 6061 / 150 mm travel, Boost axle

Specifikace motoru

Shimano DU-E8000

Váha

22,4 kg (bez pedálů)

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Shimano SLX M7000

Barva

Oranžová

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf