Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení zákazníci, naše prodejna bude počínaje zítřkem 21.10. zavřena z důvodu Vládního nařízení a opatření. Pokud to situace umožní znovu otevřeme 3.11.2020. Omlouváme se Vám a děkujeme Vám za pochopení.

Lovelec
STAR 18"

VYPRODÁNO

HORSKÉ ELEKTROKOLO LOVELEC STAR disponuje novým středový elektromotorem DAPU s vynikajícím výkonem, obzvláště pro jízdu v horách a top parametry. Kvalitní zpracování, jedinečný design. Jedinečné zpracování, plně integrovaná rámová baterie a špičkové komponenty jsou samozřejmostí. Kvalitní 16Ah baterie plně integrovaná v rámu. Ovládací panel - vodotěsný, 5 stupňů asistence, funkce walk je samozřejmostí. Kvalitní horské elektrokolo za rozumnou cenu.

Český výrobek Český výrobek
Nosnost Nosnost
Doživotní záruka rámu Doživotní záruka rámu
Motor Dapu

Dapu

49.990
Parametry a specifikace

LOVELEC Star je vybaven silným středovým motorem DAPU o výkonu 250 W, který je plně integrovaný v rámu. Baterie je složena z článků světového výrobce LG. Model Star je již od začátku stavěn s myšlenkou využití kola v terénu, tudíž motor i baterka jsou integrovány v rámu, kvůli co nejlepšímu rozložení váhy, aby kolo bylo dobře ovladatelné i na úzkých horských cestách. Kolo je obuto na kvalitních terénních pláštích Schvalte Smart Sam, osazeno kvalitními hydraulickými brzdami Shimano BL M 315, které nevadnou ani při dlouhých sjezdech. Silný motor a kvalitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce a vy si tak můžete užit i perfektní terénní jízdu. Komfort jízdy vám zaručí přední vidlice SunTour XCR s možností úplného uzamknutí. Díky přehazovačce Shimano Deore 10S budete mít vždy možnost volby správného převodu ať budete stoupat do prudkých kopců nebo se svižně prohánět po horských cestičkách. Všechny tyto vlastnosti zaručí skvělý zážitek a nadstandartní komfort při jízdě přírodou i po cyklostezkách. Na všechny své modely elektrokol výrobce poskytuje doživotní záruku na rám !

Baterie

Li-ion, 16Ah, 576Wh

Dojezd

max 140 km

Nabíječka

42 V, 2 A, doba nabíjení 4 - 6 hodin

Nosnost

140 kg

Ovládací panel

LCD s cyklopočítačem, 5 stupňů asistence, funkce walk

Pláště

29" x 2,1 Schwalbe Smart Sam

Přední vidlice

SunTour XCR se zámkem, zdvih 100 mm

Ráfky

29", hliníkové, dvojité

Rám

hliníkový

Specifikace motoru

DAPU, 36 V, 250 W, středový

Váha

21 kg ( baterie 3 kg )

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

černá

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf