Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 720 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Leaos
PURE 20"

Leaos model Pure je čistá elegance malé rodinné firmy z Itálie. Elegance karbonového rámu kombinovaná s plně integrovanými komponenty propůjčuje elektrokolu jedinečný vzhled a styl. Tento model je opravdu něco jedinečného a zvláštního!

Karbonový rám Karbonový rám
Středový motor Středový motor
High technologie High technologie
Motor Brose

Brose

135.150
Parametry a specifikace

Karbonový rám doplněný pevnou vidlicí ze stejného materiálu zaujme v prvé řadě velmi nízkým nástupem. Díky němu se za řídítka mohou usadit muži i ženy bez ohledu na věk či fyzickou výkonnost. S jízdou pomůže bezchybně vestavěný středový elektromotor značky Brose s plně integrovanou baterií. Motor pracuje s výkonem 250 wattů a točivým momentem 90 newtonmetrů, baterie má kapacitu kulatých 500 watthodin. Výkon elektromotoru je na zadní kolo přenášen pomocí bezúdržbového řemene Gates Carbon Drive, změnu převodů obstarává zadní převodovka NuVinci s možností automatického řazení.

Baterie

Li-ion, 14 Ah, 500Wh

Dojezd

max 130 km

Nabíječka

42 V, 4 A, rychlonabíječka, doba nabíjení 3-4 hodiny

Nosnost

120 kg

Ovládací panel

LCD, 5 stupňů asistence / funkce walk

Pláště

Schwalbe Super moto X

Přední vidlice

pevná

Ráfky

27,5" x 2,8

Rám

Karbonový

Specifikace motoru

Brose S, 36 V, 250 W, středový

Váha

21 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

matná černá

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf