Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Italjet
ASCOT SPORT 19"

SKLADEM

Elektrokolo od Italského výrobce Italjet v retro designu nebo takzvaném moto vintage stylu s předním nábojovým motorem a spoustou designových vychytávek, včetně převodovky NuVinci.

Nosnost Nosnost
Ruční výroba Ruční výroba
Stylovka Stylovka
Motor Bafang

Bafang

Původně

114.850
74.850
40.000 Kč
SLEVA
Parametry a specifikace

Hliníkový rám v zelené barvě, ručně vyráběné hliníkové pouzdro na baterii. Legendární kožené sedlo anglického výrobce Brooks pro ten největší komfort z jízdy. Přední vidlice s exkluzivním designem „springer“ s bikonickými pružinami, doplňují model jedinečný a exkluzivní design elektrokola s motorem bafang. Displej, potažený kůží, obsahuje všechny potřebné informace a obsahuje také senzor soumraku pro automatické zapínání a vypínání světel. Zadní brzdové světlo, které se aktivuje při brzdění, zajišťuje vyšší bezpečnost. Model má široké pneumatiky, které zaručují optimální přilnavost ve všech situacích a na včech povrzích. K tomuto modelu si můžete objednat kožené doplňky jako kožený kryt řetězu, zadní či boční brašnu vrobenou z pravé kůže.

Baterie

LG Li-ion, 17,6Ah, 612Wh

Dojezd

max 80 km

Nabíječka

36 V, 3 A, doba nabíjení 5 hodin

Nosnost

150 kg

Ovládací panel

LCD, 5 stupňů asistence / funkce walk

Pláště

24" x 3,0

Přední vidlice

S dvojitou pružinou a 4 ložisky

Ráfky

24" x 39 mm, hliníkové, dvojité

Rám

Hliníkový

Specifikace motoru

Bafang, 36 V, 250 W, přední bezkartáčový

Váha

28 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

zelená

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf