Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 720 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Italjet
ASCOT CLASSIC 19"

Elektrokolo od Italského výrobce Italjet v retro designu nebo takzvaném moto vintage stylu s předním nábojovým motorem a spoustou designových vychytávek, včetně převodovky NuVinci.

Nosnost Nosnost
Stylovka Stylovka
Ruční výroba Ruční výroba
Motor Bafang

Bafang

Původně

114.850
91.880
20
SLEVA
Parametry a specifikace

Kartáčovaný hliníkový rám, ručně vyráběné kožené pouzdro na baterie vyrobené z kůže s italským řemeslným zpracováním. Legendární kožené sedlo anglického výrobce Brooks pro ten největší komfort z jízdy Přední vidlice s exkluzivním designem „springer“ s bikonickými pružinami, doplňují model jedinečný a exkluzivní design elektrokola s motorem bafang. Displej, potažený kůží, obsahuje všechny potřebné informace a obsahuje také senzor soumraku pro automatické zapínání a vypínání světel. Zadní brzdové světlo, které se aktivuje při brzdění, zajišťuje vyšší bezpečnost. Model má široké pneumatiky, které zaručují optimální přilnavost ve všech situacích a na včech povrzích. K tomuto modelu si můžete objednat kožené doplňky jako kožený kryt řetězu, zadní či boční brašnu vrobenou z pravé kůže.

Baterie

LG Li-ion, 17,6Ah, 612Wh

Dojezd

max 80 km

Nabíječka

36 V, 3 A, doba nabíjení 5 hodin

Nosnost

150 kg

Ovládací panel

LCD, 5 stupňů asistence / funkce walk

Pláště

24 "x 3,0

Přední vidlice

S dvojitou pružinou a 4 ložisky

Ráfky

24" x 39 mm, hliníkové, dvojité

Rám

Hliníkový

Specifikace motoru

Bafang, 36 V, 250 W, přední bezkartáčový

Váha

28 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

stříbrná