Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Ghost
Hybride SLAMR S1.7+ AL 19"

VYPRODÁNO

Nenech se omezovat žádnými limity! Užij si nezapomenutelné jízdy s výkonným elektropohonem na jedinečném all-mountain stroji. Více dobrodružství, více trailů, více zábavy. To vše ti nabízí Ghost Hybride SLAMR S.

Středový motor Středový motor
Zadní odpružení Zadní odpružení
Teleskopická sedlovka Teleskopická sedlovka
Motor Shimano

Shimano

91.990
Parametry a specifikace

Nenech se omezovat žádnými limity! Užij si nezapomenutelné jízdy s výkonným elektropohonem na jedinečném all-mountain stroji. Více dobrodružství, více trailů, více zábavy. To vše ti nabízí Ghost Hybride SLAMR S. Čím je e-bike postavený na rámu SL AMR výjimečný? Zejména použitím předního kola o rozměru 29 palců a zadního 27,5+ palců pro maximální trakci na jakémkoliv povrchu. Přední i zadní zdvih má 140 mm, o perfektní z převodování se postará 12rychlostní sada SRAM Eagle, nechybí teleskopická sedlovka a pevné boost osy. Nekompromisní výbava je připravena na vše, co ti i ten nejnáročnější trail postaví do cesty. Perfektní odpružení se vyrovná s jakýmkoli terénem. S tímto revolučním elektrokolem snadno zdoláš strmá stoupání, projedeš skalnaté úseky, budeš si užívat jízdu pro hřebenech hor a následně ladně a obratně klesat do údolí. Nech se unést do světa, z kterého se budeš fakt nerad vracet.

Baterie

Shimano BT-E8010 504 Wh

Dojezd

max 120 km

Nabíječka

Shimano EC-E6002

Nosnost

140 kg

Ovládací panel

Shimano SC-E7000

Pláště

Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra Exo+ 29x2.5 / zadní Rekon 3C MaxxTerra Exo 27.5x2.6

Přední vidlice

Rock Shox Recon RL 140 mm

Přehazovačka

SRAM SX Eagle 12-S

Ráfky

Rodi Tryp 622x30 mm 32H

Rám

Hliník

Specifikace motoru

Shimano DU-E8000

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SRAM PG-1210 11-50

Barva

Matt Bronz

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf