Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 720 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Ecobike
S3 17"

Pro mnoho lidí začíná skutečná radost z jízdy na místě, kde končí asfalt. Na nezpevněných zpevněných místech jsou e-kola MTB nenahraditelná. Poskytují dobrou trakci na nejistém povrchu a vykazují velkou trvanlivost v obtížných podmínkách. A horská kola s elektrickou pomocí zvyšují zážitek z jízdy ještě více! Sérii „S“ se otevírá řada horských kol výrobce Ecobike. Prezentovaný model S3 osloví nejvíce ženy a lidi s krátkou výškou díky jedinečnému designu a malému 17“palcovému rámu. Model je vyrobený v České republice společností BP Lumen, která vyrábí pro náš trh například elektrokola značky Apache.

Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Zadní motor Zadní motor
Dojezd Dojezd
Motor Bafang

Bafang

Původně

40.650
34.552
15
SLEVA
Parametry a specifikace

Ecobike S3 má typický design MTB s elektrickým pohonem BAFANG. Umístěním motoru do zadního kola získáme lepší trakci a větší stabilitu. Řídicí jednotka nové generace a Halův senzor jsou zodpovědné za plynulé zrychlení bez trhnutí. To vše je řízeno LCD displejem, který shromažďuje spoustu užitečných informací. Podpora je zajištěna vysoce kvalitními bateriemi vyrobenými na monočláncích LG. Dojezd u tohoto modelu je až 160 km, kapacita baterie je 16Ah / 576Wh. Baterie je umístěna v rámu a poskytuje vynikající rozložení hmotnosti, což je zvláště důležité pro horská kola. S3 je vybaven odpruženou vidlicí SunTour XCM, která velmi dobře potlačuje nerovnosti a maximální bezpečnost v horském terénu. Model výrobce Ecobike S3 nabízí mnoho možností díky elektrickému pohonu a dobrému vybavení za rozumné peníze!

Baterie

LG, 16Ah, 576 Wh

Dojezd

max 160 km

Nabíječka

36 V, 2 A, doba nabíjení 4 - 6 hodin

Nosnost

125 kg

Ovládací panel

LCD display, 6 stupňů asistence

Pláště

27,5" x 2,10 Schwalbe Smart Sam

Přední vidlice

SunTour XCM

Ráfky

27,5", vyztužené ráfky a nerezové paprsky

Rám

hliníkový

Specifikace motoru

Bafang, 36 V, 250 W, zadní

Váha

23,5 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

bílá

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf