Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 721 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Ecobike
RS 19"

Novináři z Norska uznali model výrobce Ecobike R jako nejlepší e-kolo ve své třídě v testu elektrických jízdních kol. Středový motor DAPU byl vyhodnocen oproti konkurenčním středovým motorům jako nejlepší s provozní charakteristikou motoru včetně jízdního komfortu. Model „R“ obdržel od Norských novinářů ty nejlepší recenze! Přesvědčte se sami vysokou kvalitou zpracování a komponentů.

Středový motor Středový motor
Vzduchové tlumiče Vzduchové tlumiče
LCD Display LCD Display
Motor Dapu

Dapu

57.450
Parametry a specifikace

RS je horský e-bike řady R. E-kolo s centrálním motorem 48V značky DAPU vyvíjí točivý moment přes 80 Nm. Je to poslední parametr, který vám umožní překonat jakoukoli trasu bez dechu, bez ohledu na terén. Na základě senzoru tlaku v pedálu systém upravuje chod motoru a maximalizuje efektivitu asistence. Počítač neustále monitoruje váš styl jízdy a přizpůsobuje sílu podpory v závislosti na vašich požadavcích. Elektrokolo disponuje kapacitou baterie 48V 12,8 Ah. Snadnou komunikace s e-kolem vám poskytne LCD displej, přes který zadáte požadovaná nastavení a zkontrolujete mimo jiné ujetou vzdálenost, maximální a průměrná rychlost a stav baterie. Displej má zabudovaný port USB, pomocí kterého můžete nabíjet chytrý telefon nebo jiná zařízení. Přední tlumič – SunTour XCR určený pro elektrická kola ze segmentu rychlostních kol velmi dobře potlačuje nerovnosti, aniž by bránil zrychlení a udržování rychlosti. Dobrou flexibilitu jízdy zajišťuje shimano Deore 10rychlostní přesmykač. Model je vyrobený v České republice společností BP Lumen, která vyrábí pro náš trh elektrokola značky Apache.

Baterie

LG, 12,8Ah, 614Wh

Dojezd

max 120 km

Nabíječka

48 V, 2 A, doba nabíjení 6 - 8 hodin

Nosnost

125 kg

Ovládací panel

LCD display, 6 stupňů asistence

Pláště

29" x 2,25 Schwalbe Smart Sam

Přední vidlice

SunTour XCR 32 AIR LO-R SPEED BIKE

Ráfky

29", vyztužené ráfky a nerezové paprsky

Rám

hliníkový

Specifikace motoru

DAPU, 48 V, 250 W, středový

Váha

24,8 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

černá