Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Cube
STEREO HYBRID 120 TM 625 XL 20"

VYPRODÁNO

CUBE STEREO HYBRID 120 TM je jedno z nejprodávanějších elektrokol z kategorie celoodpružených kol, s novým modelem motoru BOSCH Drive Unit Perfomance CX Generation 4, s plně integrovanou extra silnou baterií 625 Wh a s novým displejem. Pohodlné odpružení, intuitivní ovládání a spolehlivý výkon jsou standardem. Vnitřně vedené kabely snižují údržbu a udržují čisté a přesné řazení. CUBE STEREO HYBRID 120 TM se pro Vás může stát každodenním společníkem na cestách.

Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Zadní odpružení Zadní odpružení
Středový motor Středový motor
Motor Bosh

Bosch

125.990
Parametry a specifikace

CUBE STEREO HYBRID 120 TM je jedno z nejprodávanějších elektrokol z kategorie celoodpružených kol, s novým modelem motoru BOSCH Drive Unit Perfomance CX Generation 4, s plně integrovanou extra silnou baterií 625 Wh a s novým dysplejem. To je model CUBE Stereo Hybrid 120 TM na lehkém hliníkovém rámu, s top výbavou SRAM NX Eagle, s tlumiči od ROCK SHOX a  brzdami Magura MT5. Pohodlné odpružení, intuitivní ovládání a spolehlivý výkon jsou standardem. Vnitřně vedené kabely snižují údržbu a udržují čisté a přesné řazení.To je oblíbený model pro náročnou horskou cyklistiku se zdvihy 120 mm. Kvalitní kolo v krásném designu a v precizním zpracování za super cenu. Součástí je i 4A nabíječka CUBE STEREO HYBRID 120 TM se pro Vás může stát každodenním společníkem na cestách.

Baterie

Bosh PowerTube 625

Nabíječka

Bosch 4A

Nosnost

135

Ovládací panel

Bosch Kiox

Pláště

Schwalbe Hans Dampf, Addix Speedgrip, Super Trail, Tubeless Easy, 2.6

Přední vidlice

RockShox 35 Silver, Tapered, 15x110mm, eMTB Approved, 120mm

Přehazovačka

Sram NX Eagle 12-Speed

Ráfky

CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready

Rám

HPA, High Performance Aluminium

Specifikace motoru

Bosch Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt)

Váha

25,8

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Sram NX Eagle Trigger, Single Click

Barva

flash grey orange

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf