Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Cube
REACTION HYBRID RACE 625 19" (L)

VYPRODÁNO

CUBE REACTION HYBRID RACE elektrokolo se středovým pohonem Bosh. Sotva si povšimnete vysoce kapacitní baterie Bosch Powertube 625 WH a sofistikovaného motoru Bosh CX čtvrté generace v rámu. Naše Agile Ride Geometry a 1,5in hlavová trubice poskytují dokonalou manipulaci, ať jste kdekoli. Vnitřně vedené kabely snižují údržbu a udržují čisté a přesné řazení. CUBE REACTION HYBRID RACE se pro Vás může stát každodenním společníkem na cestách.

Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Středový motor Středový motor
Vzduchové tlumiče Vzduchové tlumiče
Motor Bosh

Bosch

83.990
Parametry a specifikace

CUBE REACTION HYBRID RACE elektrokolo se středovým pohonem Bosh. Sotva si povšimnete vysoce kapacitní baterie Bosch Powertube 625 WH a sofistikovaného motoru Bosh CX čtvrté generace v rámu. Naše Agile Ride Geometry a 1,5in hlavová trubice poskytují dokonalou manipulaci, ať jste kdekoli. Vnitřně vedené kabely snižují údržbu a udržují čisté a přesné řazení. V kombinaci s legendárním přehazovačkou Shimano XT 1x12, včetně širokoúhlé kazety, je to Váš lístek na průzkum dálek, výšek a to častěji než kdykoliv dříve. Výkonné hydraulické kotoučové brzdy Shimano, pneumatiky Schwalbe 29" a k tomu přední vidlice od RockShox. Model CUBE REACTION HYBRID RACE se pro Vás může stát každodenním společníkem na cestách.

Baterie

Bosh PowerTube 625

Nabíječka

Bosh 2A

Nosnost

135

Ovládací panel

Bosch Purion

Pláště

Schwalbe Smart Sam, Active, 2.60

Přední vidlice

RockShox Judy Silver TK Air, Tapered, 15x110mm, eMTB Approved, 100mm, Lockout

Přehazovačka

Shimano Deore CS-M6100, 10-51T

Ráfky

CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready

Rám

HPA, High Performance Aluminium

Specifikace motoru

Bosch Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt)

Váha

23,4

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed

Barva

Berry / black

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf