Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Cube
REACTION HYBRID PRO 625 rám 15" (S)

SKLADEM

CUBE REACTION HYBRID PRO elektrokolo se středovým pohonem Bosh. Sotva si povšimnete vysoce kapacitní baterie Bosch Powertube 625 WH a sofistikovaného motoru Bosh CX čtvrté generace v rámu. Naše Agile Ride Geometry a 1,5in hlavová trubice poskytují dokonalou manipulaci, ať jste kdekoli. Vnitřně vedené kabely snižují údržbu a udržují čisté a přesné řazení. CUBE REACTION HYBRID PRO se pro Vás může stát každodenním společníkem na cestách.

Funkce asistované chůze Funkce asistované chůze
Středový motor Středový motor
Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Motor Bosh

Bosch

75.990
Parametry a specifikace

CUBE REACTION HYBRID PRO elektrokolo se středovým pohonem Bosh. Sotva si povšimnete vysoce kapacitní baterie Bosch Powertube 625 WH a sofistikovaného motoru Bosh CX čtvrté generace v rámu. Naše Agile Ride Geometry a 1,5in hlavová trubice poskytují dokonalou manipulaci, ať jste kdekoli. Vnitřně vedené kabely snižují údržbu a udržují čisté a přesné řazení. V kombinaci s legendárním přenosem Sram's Eagle 1x12 -  včetně širokoúhlé kazety, je to Váš lístek na průzkum dálek, výšek a to častěji než kdykoliv dříve. Výkonné hydraulické kotoučové brzdy Shimano, pneumatiky Schwalbe 29" a k tomu přední vidlice od RockShox. Model CUBE REACTION HYBRID RACE se pro Vás může stát každodenním společníkem na cestách.

Baterie

Bosch PowerTube 625

Nabíječka

Bosch 2A

Nosnost

130 kg

Ovládací panel

Bosch Purion

Pláště

Schwalbe Smart Sam, Active, 2.60

Přední vidlice

SR Suntour XCM34 Coil, Tapered, 15x110mm, 100mm, Lockout

Přehazovačka

Sram PG-1210 Eagle™, 11-50T

Ráfky

CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready

Rám

Aluminium Superlite, Gravity Casting, Agile Ride Geometry, 1.5 Headtube, Internal Cable Routing, Full Integrated Battery, Kickstand/Fender/Carrier Mounting Poin

Specifikace motoru

Bosch Drive Unit Performance CX GEN4 (85Nm)

Váha

24,5

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

Sram SX Eagl Trigger, Single Click

Barva

black / grey

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf