Přejít k hlavnímu obsahu

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRODEJNA JE OTEVŘENA PRO VŠECHNY DRŽITELE IČO! Jste živnostník nebo právnická osoba? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu bez omezení!

OTEVŘENO

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem NEPŘERUŠEN. 720 321 234 / info@zeusbike.cz servis veškerých elektrokol a jízdních kol

Výdejna PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

 

Crussis
e-Largo 9.6-M rám 22"6

VYPRODÁNO

Pánové, hledáte parádní výbavou nabušený e-bike? Pak může být Crussis e-Largo 9.6-M volbou pro vás. Vezměte ho na vaše výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách, po místech, kam jste se třeba se svým kolem ještě neodvážili. Dámské horské elektrokolo e-Largo 9.6-M se silnější baterií je určeno pro jízdu v terénu, ale bez problému zvládne i silnici nebo cyklostezku. Záleží jen na vás. 

Český výrobek Český výrobek
Dojezd Dojezd
Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Motor Bafang

Bafang

62.990
Parametry a specifikace

Dámské horské elektrokolo e-Largo 9.6-S. Hliníkový rám je díky pohodlné geometrii plně přizpůsoben dámským potřebám. Geo­metrie rámu zajišťuje skvělou stabilitu a ovladatelnost e-biku, k čemuž přispívá rovněž baterie s Li-Ion články Samsung 36V / 720 Wh (20 Ah). Ta je do rámu elektrokola plně integrová­na. Praktické, funkční a k tomu oku lahodící design. Co více si přát? 

 

Snad dojezd a spolehlivost. O to se stará středový elektromotor BAFANG M500, o nominálním výkonu 250W (max 500W), s kroutícím momentem 95 Nm. Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě.

 

Dojezd e-kola je 150 km – zde samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová. A jak vlastně asistenci ovládáte? Jako u většiny elektrokol prostřednictvím LCD displeje umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.

Baterie

SAMSUNG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah)

Dojezd

170 km

Nabíječka

2 Ah (součást výbavy)

Nosnost

120 kg

Ovládací panel

BAFANG LCD PANEL S USB, BAREVNÝ DISPLEJ

Pláště

MAXXIS Ardent 29 x 2,40

Přední vidlice

ROCKSHOX FS Judy Silver TK R Solo Air 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z řídítek

Přehazovačka

SRAM SX Eagle, 12 rychlostí

Ráfky

CRUSSIS 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm

Rám

Alu 6061- velikost rámu 22"

Specifikace motoru

BAFANG M500, středový, 250W (max 500W), 95 Nm

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SRAM SX Eagle

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf