Přejít k hlavnímu obsahu

       OTEVŘENO 

 

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem 720 321 234 / info@zeusbike.cz - servis veškerých elektrokol a jízdních kol  NEPŘERUŠEN. Výdejna  PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

 

 Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

Crussis
e-Guera 7.6-M rám 17"

SKLADEM

Dámy zpozorněte! E-bike Crussis ONE-Guera 7.6-M jsme vyvinuli právě pro vás, pro vaše výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách, po místech, kam jste se třeba se svým kolem ještě neodvážili. Dámské horské elektrokolo ONE-Guera 7.6-M je určeno pro jízdu v terénu, ale bez problému zvládne i silnici nebo cyklostezku. Záleží jen na vás.

Český výrobek Český výrobek
Středový motor Středový motor
Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Motor Bafang

Bafang

50.390
Parametry a specifikace

E-bike Crussis ONE-Guera 7.6-S je určen pro dámy. Geometrie rámu zajišťuje nejen pohodlné nasednutí a sesednutí z kola, ale také jeho skvělou stabilitu a ovladatelnost. K tomu přispívá rovněž silná baterie s Li-Ion články SAMSUNG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah), která je o rámu elektrokola plně integrová­na. Praktické, funkční a k tomu oku lahodící design. Co více si přát?

 

Snad dojezd a spolehlivost. O to se stará středový elektromotor BAFANG MAX drive (M400), o nominálním výkonu 250W (max 500W), s kroutícím momentem 80 Nm. Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě. Motor skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou, která je pro e-bike vždy kritická. Při zachování nízké spotřeby nabízí opravdu vysoký točivý moment až 80 Nm. Elektromotor je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Zjednodušeně řečeno vše funguje tak, že čím větší výkon při jízdě (při šlapání do pedálů) vynaložíte, tím více vám motor pomůže.

Použitím středového elektromotoru u většiny našich e-biků jsme docílili optimálního umístění těžiště přímo do středu kola. Elektrokola Crussis jsou tak skvěle ovladatelná a parádně drží stopu.

 

Dojezd e-kola je díky použití silnější baterie až 150 km – zde samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová. A jak vlastně asistenci ovládáte? Jako u většiny elektrokol prostřednictvím LCD displeje umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost. Součástí je USB konektor pro dobíjení mobilních zařízení.

 

Není nač čekat. E-bike Crussis ONE-Guera 7.6-M se středovým elektromotorem je připraven pro váš parádní výlet. Šlápněte do pedálů!

Baterie

SAMSUNG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah)

Dojezd

150 km

Nabíječka

2 Ah (součást výbavy)

Nosnost

120 kg

Ovládací panel

BAFANG LCD PANEL S USB, BAREVNÝ DISPLEJ

Pláště

MAXXIS Ardent 27,5 x 2,40

Přední vidlice

SUNTOUR XCM HLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice

Přehazovačka

SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí

Ráfky

CRUSSIS 27,5", dvoustěnné, vložkované, 25mm

Rám

Alu 6061- velikost rámu 17"

Specifikace motoru

BAFANG M400 (MAX DRIVE), 250W (MAX 500W) 80 Nm

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí

Barva

Růžová / Bílá

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf