Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení zákazníci, pro servisní účely máme prodejnu otevřenou. Provádíme veškerý SERVIS na jízdní kola či elektrokola. Dále opět přijímáme a vydáváme balíky pro Parcel Shop PPL. 

                                           

Crussis
e-Atland 10.4 BOSCH MTB 18"

VYPRODÁNO

„Desítková“ řada e-biků Crussis nabitá tím nejlepším, čím můžete elektrokolo v dané cenové relaci osadit! E-bike Crussis e-Atland 10.4 nezná kompromisy a proveze vás divokým horským terénem po místech, kam byste se jinak třeba neodvážili.

Středový motor Středový motor
Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Český výrobek Český výrobek
Motor Bosh

Bosch

69.990
Parametry a specifikace

E-Atland 10.4 je dodáváno na hliníkovém rámu o velikostech 18“ a 20“ a 27,5“ kolech. Pokud sháníte e-bike na 29“ kolech, koukněte na jinak stejně vybavený e-bike e-Largo 10.4. Hliníkový rám e-kola je doladěný do těch nejmenších detailů. Zajišťuje skvělou ovladatelnost a stabilitu i na těch nejkrkolomnějších trailech a lesních cestách. K tomu přispívá ve středu kola umístěný elektromotor a baterie, která je plně integrována do rámu. Jak je to s pohonem elektrokola? Pro „desítkovou“ řadu jsme zvolili špičkový elektromotor BOSCH Performance CX o výkonu 250W. Této e-bikové špičce mezi elektromotory dodává energii baterie Bosch Powertube 500 s kapacitou 482 Wh. Společně vás dovezou až do vzdálenosti 130 km – zde samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence. Tu ovládáte pomocí panelu BOSCH Intuvia – displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost. Toto horské elektrokolo není pouze pro adrenalinové šílence. Ocení ho všichni, kdo hledají pro své výlety všeho druhu nekompromisní kvalitu.

Baterie

BOSCH Powertube 500 Wh

Dojezd

max 130 km

Nabíječka

BOSCH rychlo nabíječka 4A

Nosnost

120 kg

Ovládací panel

Bosh LCD Display

Pláště

MAXXIS Forekaster 27,5 x 2,35

Přední vidlice

SR-Suntour XCR32-AIR RLR 27,5", 100 mm, uzamykatelná z řídítek

Přehazovačka

SHIMANO SLX RD-M7000 SGS, 10 rychlostí

Ráfky

CRUSSIS 27,5", dvojitý, vložkovaný, 32D

Rám

Hliník, VELIKOST RÁMU 18“

Specifikace motoru

BOSCH Performance CX, středový, 250W, 75 Nm

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Řazení

SHIMANO SLX SL-M7000, 10 rychlostí

Barva

Modrá / Černá