Přejít k hlavnímu obsahu

       OTEVŘENO 

 

Výdej objednávek elektrokol a náhradních dílů po telefonické dohodě nebo emailem 720 321 234 / info@zeusbike.cz - servis veškerých elektrokol a jízdních kol  NEPŘERUŠEN. Výdejna  PPL Parcel Shopu NEPŘERUŠENA.

 

 Otevírací doba Po-Pá 10:00 - 18:00 hod. Sobota zavřeno. 

Besv
TRB 1 Urban 19" Black

SKLADEM

Silný, pevný a univerzální to je model BESV TRB1 URBAN. Elektrokolo, které se hrdě vyznačuje špičkovou baterií umožňující vychutnat si delší jízdy s bohatou asistencí při napájení. Špičkový motor Brose Drive S poskytuje robustní výkon se spolehlivou Německou kvalitou. Trekové kolo s opravdu dlouhým dojezdem a zábavnou jízdou ať jste kdekoliv.

Dojezd Dojezd
Propojení s mobilní aplikací Propojení s mobilní aplikací
High technologie High technologie
Motor Brose

Brose

Původně

102.450
77.450
25.000 Kč
SLEVA
Parametry a specifikace

Univerzální elektrokolo pro dlouhé cesty a mnohá dobrodružství. BESV TRB1 URBAN nabízí skvělé možnosti s baterií 21Ah / 756Wh. Vyspělý dvou trubkový rám modelu TRB1 Urban poskytuje nejen vynikající ochranu pro baterii, ale také poskytuje vynikající jízdní vlastnosti včetně výkonu. Geometrie rámu byla pečlivě navržena pro větší pohodlí a vyšší bezpečnost. Motor Brose Drive S je vyroben prvotřídní Německou kvalitou spolu s aplikaci BESV Sport podporující funkci autodiagnostiky a fitness. Motor Vás překvapí výkonem a velkou silou a spolehlivostí. Je to jeden s nejtišších elektromotorů na trhu. Kromě toho elektrokolo disponuje integrovaný zadní stojan a blatníkový systém pro brašny. TRB1 URBAN má obuté kvalitní turistické pneumatiky Schwalbe Moto-X 2.4 ". Vysoce elastická vrstva 3 mm tlustého materiálu GreenGuard a boční stěna„Anti-Aging “vydrží mnohem bezpečnější jízdy i v náročných podmínkách. Tři jízdní režimy Cruise, Tour a Sport. Jednoduše stiskem tlačítka nastavíte, jaký režim potřebujete. Samozřejmostí je asistent chůze do 6 km / h, což usnadňuje chůzi s kolem, zejména do kopce. TRB1 URBAN je vybaven světelným senzorem, který automaticky zapíná a vypíná světlomety včetně zadního světla. Elektrokol má také USB port pro nabíjení vašich mobilních zařízení. Zkrátka s TRB1 URBAN uspokojíte Vaše touhy po městských cestách i outdoorových dobrodružstvích.

Baterie

Darfon, 21Ah, 756 Wh

Dojezd

max 225 km

Nabíječka

42 V, 4 A, rychlonabíječka, doba nabíjení 4 - 6 hodin

Nosnost

120 kg

Ovládací panel

LCD display Brose, 3 stupně asistence ECO/COMFORT/SPORT

Pláště

Schwalbe SUPER moto X

Přední vidlice

SunTour XCM34-Boost RL DS

Ráfky

27,5" x 2,4

Rám

hliníkový

Specifikace motoru

Brose Drive S, 36 V, 250 W, středový

Váha

26 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

černá

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf