Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 720 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Besv
LX 1 19"

Majestátní, silný a inteligentní ato slova dokonale popisují model LX1, prémiové elektrické kolo. Díky stylovému designu, robustnímu hliníkovému rámu a pokročilému systému pohonu s exkluzivní technologií Algorhythm je BESV LX1 opravdu králem silnice

Zadní motor Zadní motor
High technologie High technologie
Integrovaná baterie Integrovaná baterie
Motor ostatní

Ostatní

Původně

75.950
53.165
30
SLEVA
Parametry a specifikace

Hliníkový rám LX1 je vyrobený stejným výrobním procesem jako závodní motocykly Moto GP, poskytuje prvotřídní výkon. Konstrukce rámu je ručně tvarovaná a použití hliníku poskytuje tvrdou, spolehlivou a nákladově efektivní variantu rámu tohoto modelu. Inteligentní režim BESV vypočítává úroveň pomoci, kterou potřebujete pro optimální pohodlí při jízdě, s přihlédnutím k jízdním podmínkám a síle pedálu. Řídící jednotka vypočítává sílu potřebnou pro pohonný systém a optimální výkon. Baterie je plně integrovaná v rámu. Model LX1 je vybaven zadním silným motorem. Elektrokolo je vybaveno prémiovou baterií od společnosti LG s vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Nezávislý design sedla elektrokola spolu s rámem umožňují nosnost až 120 kilogramů. S modelem LX1 budete králem silnic.

Baterie

Sony, 11,2 Ah, 403,2Wh

Dojezd

max 80 km

Nabíječka

36 V, 2 A, doba nabíjení 6 hodin

Nosnost

100 kg

Ovládací panel

LCD, 3 stupně asistence

Pláště

Schwalbe Energizer Plus

Přední vidlice

RST, Suspension Travel

Ráfky

29" x 1,9, Presta Valve MAXXIS

Rám

hliníkový

Specifikace motoru

TDCM, 36 V, 250 W, zadní

Váha

28,5 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

oranžová

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf