Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 720 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Agogs
SilverGo 17"

Legendární skládací elektrokolo – perfektně odolné a v nejvyšší výbavě. AGOGS SilverGo je od roku 2007 nejprodávanějším modelem skládacího elektrokola na českém trhu. Nová verze SilverGo se vyznačuje ještě lepšími jízdními vlastnostmi a zvýšenou tuhostí rámu. Design elektrokola SilverGo je zpracován minimalisticky tak, aby vynikla nová technologie povrchové úpravy rámu pískováním (sand-blasting). Tato technologie zaručuje, že ani po mnoha letech každodenního používání na rámu nebude viditelné poškrábání.

Český výrobek Český výrobek
Zadní motor Zadní motor
Poměr kvalita cena Poměr kvalita cena
Motor Bafang

Bafang

37.990
Parametry a specifikace

SilverGo má vyztužený rám se zvýšenou nosností dvojité sedlové trubky až do 115 kg a maximum odolných hliníkových komponent - skládací představec, chránič řetězu, skládací pedály, ochranu kabeláže v rámu a zamykání rámu s pojistkou. Řídící jednotka je integrována přímo ve stavbě kola a je zcela chráněna. Srdcem SilverGo je značková Li-Ion baterie s články SONY Konion s kapacitou 600 Wh (16 Ah / 36 V). Vždy dodávané s rychlo-nabíječkou 3 A / 42 V. Hlavní výhody tohoto modelu jsou 20palcová kola se značkovými plášti, kožené gripy s protiskluznou vrstvou, možnost přenášení jednou rukou díky dokonalému vyvážení. Velmi přesný zapouzdřený snímač šlapání, multifunkční tlačítko BOOST, jednoduché složení za méně než 10 sekund a propojení přes Bluetooth a ovládání kola prostřednictvím smartphone aplikace. Dopřejte si svobodu transportu složeného elektrokola v autě, či v zdarma v dopravních prostředcích. Užívejte si dynamickou jízdu bez zapocení i do prudkých stoupání (až 20 %) s reálným dojezdem až 110 km s XL baterií.

Baterie

Sony Konion Li-ion, 16Ah, 600Wh

Dojezd

120 km

Nabíječka

42 V, 3 A, doba nabíjení 4 - 5 hodin

Nosnost

115 kg

Ovládací panel

LED multifunkční, programovatelný display, 5 stupňů asistence

Pláště

20" x 1,75 Kenda E-bike

Přední vidlice

Zoom Forgo 520 AMS

Ráfky

20", dvojité ráfky Alexrims DM18

Rám

skládací, hliníkový

Specifikace motoru

Bafang H type, 36 V, 250 W, zadní

Váha

19,9 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

stříbrná