Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení a Milí zákazníci, v současné pro nás všechny nelehké době jsme pro Vás připravili možnosti následujících služeb. Servis a výdej objednaných elektrokol, otevřeno Po-Pá od 10:00 do 15:00 hod (v případě zájmu mimo tuto otvírací dobu, nás prosím kontaktujte). Rozvoz servisovaných a objednaných elektrokol do 30 km od naší prodejny. Objednávky přes webové stránky, e-mail info@zeusbike.cz nebo telefonicky na 720 321 234. Nadále u nás najdete perfektní servis a lidskou domluvu. Věříme, že společně to zvládneme! Děkujeme Vám, David a Michal.

Agogs
MTB MAX R 21"

AGOGS Max je nejvyšší verzí sportovního elektrokola Českého výrobce Agogs s bezkonkurenční kapacitou baterie 28Ah a vzduchovou vidlicí. Jak uvádí výrobce horské elektrokolo se srdcem šíleného Maxe. Silný a spolehlivý model horského elektrokola, který Vám poskytne dlouhý dojezd

Vzduchové tlumiče Vzduchové tlumiče
Český výrobek Český výrobek
Dojezd Dojezd
Motor Bafang

Bafang

59.990
Parametry a specifikace

Nekompromisní skvěle vyvážený terénní ebajk s motorem Bafang MaxDrive s krouticím momentem 80 Nm. Motor má snímač šlapání a torzní snímač síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá díky inteligentní řídící jednotce, která je integrována do těla motoru. Toto horské elektrokolo Vás ohromí svojí kapacitou baterie. Vysokokapacitní baterie LG s kapacitou 700Wh (19,2Ah) nebo SAMSUNG 1030Wh (28Ah), umístěná v rámu, s možností nabíjení uvnitř i vně kola. Horské elektrokolo AGOGS Max má dojezd na jedno nabití až přes 200km v závislosti na podmínkách a je osazen kvalitními komponenty tak, aby elektrokolo vydrželo i ve velmi náročných podmínkách. Díky speciálně vyztuženému rámu má tento model nosnost 130kg. AGOGS MAX je horské elektrokolo pro ty, kdo nemají rádi kompromisy. Společnost Agogs má více jak 13 let zkušeností s vývojem elektrokol.

Baterie

Samsung Li-ion, 28Ah, 1030Wh

Dojezd

max 250 km

Nabíječka

36 V, 3 A, doba nabíjení 5 - 6 hodin

Nosnost

130 kg

Ovládací panel

LCD Bafang Max display - barevný, 6 stupňů asistence

Pláště

27,5" x 2,10 MAXXIS Crossmark

Přední vidlice

SR-SunTour XCR32, uzamykatelná z řidítek

Ráfky

27,5"

Rám

hliníkový

Specifikace motoru

Bafang Max Drive M400, 36 V, 250 W, středový

Váha

19,6 kg

Výrobce motoru
Typ motoru
Velikost kol
Velikost rámu
Barva

červená

Návody ke stažení
velikost_ramu.pdf